"Wieczna miłość" odcinek 5. Nihan dowiaduje się, że Kemal wrócił. Spotkają się? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Nihan została zmuszona do ślubu z Emirem. Ich małżeństwo trwa już 5 lat, ale nie ma mowy o szczęśliwym związku. Kemal wrócił natomiast do Stambułu jako wpływowy człowiek sukcesu. Czy Nihan dowie się, że jej ukochany znowu jest w mieście? Sprawdź, co wydarzy się w 5. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 5. w czwartek, 30.08.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Po odrzuconych przez Nihan (Neslihan Atagül Doğulu) oświadczynach, Kemal (Burak Özçivit) postanowił wyjechać do pracy w kopalni w Zonguldak. Nihan wyszła za Emira (Kaan Urgancıoğlu), aby ratować brata Ozana (Barış Alpaykut), który zabił kobietę.

Kemal wraca do Stambułu i znowu ratuje Nihan! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 5. odcinku serialu "Wieczna miłość" rodzina naciska na Nihan, żeby wreszcie zdecydowała się na dziecko. Emir postanawia zaprosić swoją kochankę na uroczyste obchody rocznicy ślubu z Nihan.

Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) mówi Kemalowi, że Nihan do niej dzwoniła i wypytywała, czy Kemal wrócił do Stambułu. Brat prosi ją, żeby go nie wydała. Tymczasem, Zeynep spotyka się z Nihan. Zostawia swój telefon, który zaczyna dzwonić. Nihan widzi imię Kemala na wyświetlaczu. Odbiera, ale nie odzywa się. wybiera się na przystań, żeby zobaczyć Kemala. Wieczorem maluje jego portret. Wygląda za okno i widzi Kemala!

Sprawdź, co wydarzy się w popularnej tureckiej telenoweli "Kara sevda" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka (gość)

    Serial wyjątkowy i z aktorami z najwyższej półki ..Piękna gra Kemala , Nihan i Emira,oni się wyróżniają swym niezwykłym talentem.

    29.08.2018 20:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×