"Wieczna miłość" odcinek 56. Zeynep wyprowadza się! Ozan próbuje popełnić samobójstwo! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Zeynep wzięła ślub z Ozanem i wprowadziła się do domu rodziny męża. W 56. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir będzie chciał skompromitować siostrę Kemala. Sprawdź, co wydarzy się w 56. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 56. we wtorek, 13.11.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) wzięła ślub z Ozanem (Barış Alpaykut) w tajemnicy przed wszystkimi. Po przeprowadzce do domu Sezinów, rodzina męża dawała jej do zrozumienia, że nie jest mile widziana. Nihan (Neslihan Atagül) i Kemal (Burak Özçivit) próbują dogonić Karen i jej męża.

Emir wysyła Kemalowi kompromitujące zdjęcia Zeynep! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 56. odcinku serialu "Wieczna miłość" Zeynep wyprowadza się z domu i zostawia Ozanowi list pożegnalny. Pisze w nim:

Mój kochany. Mój mężu, przez tak krótki czas. Jak byśmy nie przekonywali, że należymy do siebie, to oni i tak nas nie zrozumieją. Wiesz, co jest najgorsze w tym wszystkim? To, że Twoja mama ma rację. Nie stanę pomiędzy matką a synem. Nie będę komplikować Ci życia. Popełniliśmy błąd. Zgadzam się z tym. Odchodzę… Kiedy się trochę pozbieramy, zrobimy wszystko, aby otrzymać rozwód. Wybacz mi. Będę cię kochała z daleka…

Ozan jest załamany. Próbuje popełnić samobójstwo - Vildan (Neşe Baykent) widzi, jak syn wypuszcza z ręki pustą fiolkę po lekach! Karen i jej mąż trafiają w ręce Emira (Kaan Urgancioglu). Mężczyzna chce się dowiedzieć, przed kim uciekało małżeństwo.

Çağla Demir, czyli piękna Banu z "Kara sevda". Kim jest prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×