"Wieczna miłość" odcinek 58. Kemal uwalnia Karen. Kobieta złoży zeznania przeciwko Emirowi? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Emir nie chce dopuścić do tego, aby Nihan i Kemal dowiedzieli się, co tak naprawdę stało się feralnej nocy. W 58. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal uwolni Karen. Sprawdź, co wydarzy się w 58. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 58. w czwartek, 15.11.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Kaan Urgancioglu) dowiedział się, że Nihan (Neslihan Atagül) i Kemal (Burak Özçivit) prowadzą śledztwo w sprawie Karen. Zabrał żonę do letniego domku, w którym pięć lat wcześniej doszło do zabójstwa. Tymczasem, Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) i Ozan (Barış Alpaykut) wrócili do rezydencji Emira.

Zeynep wyprowadza się! Ozan próbuje popełnić samobójstwo! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 58. odcinku serialu "Wieczna miłość" Vildan (Neşe Baykent) obawia się, że Zeynep i Ozan starają się o dziecko. Chce, aby Önder (Kürşat Alnıaçık) porozmawiał z synem o tym, jak się zabezpieczać. Kemal także postanawia rozmówić się z Ozanem. Sugeruje, że on i Zeynep powinni wyprowadzić się z domu, dla ich dobra.

Kemal uwalnia Karen. Kobieta nie chce iść bez męża. Kemal zapewnia ją jednak, że nie ma go w tym samym miejscu. Kobieta uzależnia złożenie zeznań od tego, czy jej mąż także zostanie uratowany. Nihan jedzie z Leylą (Zerrin Tekindor) na licytację domu. Zeynep robi wszystko, aby nie opuszczać willi Emira. Emir podejrzewa Tufana o zdradę.

Çağla Demir, czyli piękna Banu z "Kara sevda". Kim jest prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka (gość)

    Kocham Kemala. ❤️

    16.11.2018 11:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×