"Wieczna miłość" odcinek 60. Jakie były okoliczności śmierci Karen? Ozan chce wyprawić wesele! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Nihan i Kemal są załamani. Ktoś zabił Karen! W 60. odcinku serialu "Wieczna miłość" dowiemy się, jakie były okoliczności morderstwa kobiety? Sprawdź, co wydarzy się w 60. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 60. w poniedziałek, 19.11.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Nihan (Neslihan Atagül) i Kemal (Burak Özçivit) próbowali ochronić Karen i jej męża. Nie wiedzą, że "poluje" na nich także Emir (Kaan Urgancioglu). Co planuje mąż Nihan?

Wypadek Leyli i Nihan! Vildan odbiera dom siostrze! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 60. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal próbuje się dowiedzieć, kogo chroni mąż zmarłej Karen. Postanawia zerwać kontakt z Nihan dla jej bezpieczeństwa. Okazuje się, że Emir wszystko zaplanował! Dał Karen pistolet i zapowiedział, że będzie musiała go użyć, jeśli sama nie chce zginąć. Jej mąż dowiedział się natomiast, że Karen zostanie zabita, a on musi przyznać się do morderstwa, inaczej także zginie. Kiedy trafi do więzienia, Emir wyciągnie go po roku na wolność.

Ozan (Barış Alpaykut), chcąc uszczęśliwić Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse), planuje wyprawić wesele. Roztrzęsiony Tarik jedzie do Banu. Tam kobieta najpierw kontaktuje się z Emirem, a później czule zajmuje się Tarikiem. Brat Kemala zostaje u niej na noc.

Çağla Demir, czyli piękna Banu z "Kara sevda". Kim jest prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wwe (gość)

    Zeynep sprzedaje wszystkich dla Emira...

    17.11.2018 11:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×