"Wieczna miłość" odcinek 61. Ważne odkrycie Kemala! Vildan chce nauczyć Zeynep dobrzych manier! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Po śmierci Karen, Kemal postanowił zerwać kontakt z Nihan - dla jej dobra. W 61. odcinku serialu "Wieczna miłość" mężczyzna zauważy pewien ważny ślad w związku ze śmiercią Karen? Sprawdź, co wydarzy się w 61. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 61. we wtorek, 20.11.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Nihan (Neslihan Atagül) i Kemal (Burak Özçivit) próbują otrząsnąć się po śmierci Karen. Kemal wciąż podejrzewa, że jej mąż działa na czyjeś polecenie. Tymczasem, Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) i Ozan (Barış Alpaykut) przygotowują się na wesele.

Jakie były okoliczności śmierci Karen? Ozan chce wyprawić wesele! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 61. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal obiecuje Leyli (Zerrin Tekindor), że odzyskają dom, który zlicytowała Vildan (Neşe Baykent). Postanawia też sprawdzić miejsce, w którym zabito Karen. Odkrywa tam pewien istotny szczegół. Później spotyka się z mężem Karen w areszcie.

Zeynep postanawia zaprosić rodziców na wesele. Kiedy staje w drzwiach rodzinnego domu, ojciec w ostrych słowach każe jej wracać skąd przyszła. Vildan zaprasza do domu nauczycielkę, która ma nauczyć Zeynep dobrych manier.

Çağla Demir, czyli piękna Banu z "Kara sevda". Kim jest prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zorba (gość)

    Och Zeynep, jaka ty głupia jesteś. I tak przez cały serial. Miłość do Emira to chora, toksyczna miłość. Żal tej dziewczyny bardzo.

    25.11.2018 07:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×