"Wieczna miłość" odcinek 63. Kemal dowiaduje się, kto zabił Karen! Nihan jest w rozpaczy! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Podczas wesela Zeynep i Ozan dochodzi do wielu ważnych rozmów. W 63. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal dowiaduje się, kto zabił Karen! Sprawdź, co wydarzy się w 63. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 63. w czwartek, 22.11.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Nastał dzień wesela Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) i Ozana (Barış Alpaykut). Kemal (Burak Özçivit) pojawił się na nim z Asu (Melisa Aslı Pamuk). Nihan (Neslihan Atagül) nie może tego znieść, a Emir (Kaan Urgancioglu) bacznie przygląda się żonie.

Kemal i Asu na weselu Zeynep i Ozana! Co na to Nihan? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 63. odcinku serialu "Wieczna miłość" podczas wesela Zeynep dochodzi do konfrontacji Kemala z Tufanem. Podwładny Emira daje Kemalowi wskazówkę w sprawie śmierci Karen. Kemal od razu jedzie spotkać się z Tarikiem (Ruzgar Aksoy). Jest zaskoczony widząc go z Banu (Çağla Demir).

Nihan cierpi. Dzwoni do Kemala i po raz kolejny wyznaje mu miłość. - Jestem w więzieniu. Przyjdź i uratuj mnie. Zabierz mnie stąd - mówi. Kemal zaczyna się martwić. Zeynep dowiaduje się, że małżeństwo Nihan to fikcja. Kemal spotyka się z Emirem i zapowiada, że nie uda mu się wrobić Tarika w zabójstwo Karen.

Serialowa Nihan marzy o dziecku! Przerwie karierę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×