"Wieczna miłość" odcinek 65. Kemal i Emir dowiadują się o uprowadzeniu Nihan. Kto ją uratuje? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Nihan została porwana! Kto za tym stoi? W 65. odcinku serialu "Wieczna miłość" o tym, co się wydarzyło, dowiedzą się Kemal i Emir. Sprawdź, co wydarzy się w 65. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 65. w poniedziałek, 26.11.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Nihan (Neslihan Atagül) została porwana przez dwóch mężczyzn. Przyszli do niej akurat wtedy, gdy dzwoniła do Kemala (Burak Özçivit). Zdążyła więc zostawić mu jeszcze wiadomość, w której poinformowała, jak wyglądają porywacze. Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) i Ozana (Barış Alpaykut) z Asu (Melisa Aslı Pamuk).

Porwanie Nihan! Kemal ożeni się z Asu? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 65. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal jedzie z Leylą (Zerrin Tekindor) do domu. Czeka na nich Emir (Kaan Urgancioglu), który niepokoi się o Nihan. Później Kemal przypomina sobie, że Nihan do niego dzwoniła. Odsłuchuje wiadomość i w popłochu wybiega z zamiarem odnalezienia ukochanej.

Rodzina Nihan coraz bardziej się martwi. W końcu do Emira dzwoni mężczyzna, który nie pozostawia wątpliwości - to on ma Nihan! Okazuje się, że mężczyzną tym jest Taner! Mąż zabitej Karen żąda, aby Emir wyciągnął go z więzienia wcześniej niż się umawiali. Inaczej NIhan umrze. Emir zaczyna działać zgodnie z instrukcjami Tanera. Onder (Kürşat Alnıaçık) odwiedza Leylę w domu Kemala, a wychodząc spotyka Vildan (Neşe Baykent).

Serialowa Nihan marzy o dziecku! Przerwie karierę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×