"Wieczna miłość" odcinek 75. Kemal postanawia porównać DNA Emira i Tufana. Asu wciąga Zeynep w swoją intrygę! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Asu nie poprzestaje na planowani i przechodzi do realizacji swoich intryg, wciągając w nie Zeynep! Tymczasem Kemal chce porównać DNA Emira i Tufana. Emir wpada na ten sam pomysł... Co jeszcze się wydarzy w 75. odcinku serialu "Wieczna miłość"?

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 75. w poniedziałek, 10.12.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Asu (Melisa Aslı Pamuk), chcąc jednocześnie zemścić się na Emirze (Kaan Urgancıoğlu) i usunąć Nihan (Neslihan Atagül) w cień, snuje skomplikowaną intrygę. Wciąga w nią także Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse)!

-Co chcesz, żebym zrobiła? Mam szpiegować dla Emira? - spyta Zeynep

-Tak, będziesz składać raport jemu i mnie - odpowie Asu, a po chwili doda: – I musisz udawać, że to, co robisz dla Emira, robisz z miłości do niego. Czy plan Asu się powiedzie i Zeynep stanie się jedyną zaufaną osobą dla Emira? Czy to zbliży ją do Kemala (Burak Özçivit)?

Banu próbuje odzyskać zaufanie Tarika. Emir prześpi się z Zeynep? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Pełen podejrzeń Kemal postanawia porównać DNA Emira i Tufana. Dzięki podstępowi udaje mu się zdobyć szklankę, z której pił podwładny Emira. Co wykażą badania? Czy Kemal dowie się, że Emir planuje zrobić to samo? Tymczasem Nihan dostaje tajemniczy klucz, nie wiadomo jednak, do jakiego zamka. Kobieta zadzwoni do Kemala. Czy razem odkryją choć część zagadki? Co jeszcze się wydarzy? Oglądaj najnowsze odcinki serialu "Wieczna miłość" w TVP1!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×