"Wieczna miłość" odcinek 77. Tarik postrzeli Kemala?! Nihan ostatecznie zostawi Emira! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 77. odcinku serialu "Wieczna miłość" emocje nie maleją. Między Kemalem, a Tarikiem dochodzi do konfrontacji, w której Tarik zagrozi Kemalowi bronią! Postrzeli go? Nihan tymczasem oficjalnie zostawia Emira. Jak zareaguje? Sprawdź koniecznie, co jeszcze się wydarzy w 77. odcinku serialu "Wieczna miłość"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 77. w środę, 12.12.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Po wyjściu z komisariatu, Nihan (Neslihan Atagül) i Kemal (Burak Özçivit) zastanawiają się, kto jest ich tajemniczym sprzymierzeńcem, a tym samym wrogiem Emira (Kaan Urgancıoğlu). Wszystko wskazuje na to, że osoba, której szukają, jest jego krewnym. Kim jest tajemniczy sojusznik?

Później do drzwi Kemala puka Tarik (Ruzgar Aksoy), by odebrać Nihan. Kiedy Kemal się na to nie zgadza, dochodzi między nimi do konfliktu. W pewnym momencie Tarik wyciąga broń! Kemal jednak wykazuje się odwagą i podchodzi do uzbrojonego brata, który w końcu opuszcza broń. -Nie mierz bronią ponownie, jeśli nie potrafisz pociągnąć za spust! - mówi na koniec Kemal.

Nihan odchodzi od Emira! Tufan jest bratem Emira? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nagle pojawia się Emir i oczekuje, że Nihan z nim pójdzie. Kobieta jednak się na to nie zgadza i oddaje mężowi pierścionek krzycząc -Zabieraj te kajdany. To koniec!- Jaką zemstę przygotuje skompromitowany Emir? Oglądaj najnowsze odcinki serialu "Wieczna miłość" w TVP1!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×