"Wieczna miłość" odcinek 78. Nihan mówi rodzinie o rozwodzie z Emirem. Asu w spisku z Zeynep przeciwko Nihan! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 78. odcinku serialu "Wieczna miłość" Nihan oficjalnie informuje rodzinę, że rozwodzi się z Emirem. Jak zareagują? Asu spiskuje z Zeynep! Czy zaszkodzą Nihan? Dowiedz się, co się wydarzy w 78. odcinku serialu "Wieczna miłość".

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 78. w czwartek, 13.12.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) podczas pobytu na basenie rozmawia z Emirem (Kaan Urgancıoğlu). Cieszy się, że Emir jest zły na Nihan (Neslihan Atagül) i mówi, że w takiej sytuacji niedługo będą mogli być razem. Emir jednak nie podziela jej entuzjazmu i mówi ze złością:- Nie śmiej nawet śnić o nieobecności Nihan. Twoje istnienie potrzebuje obecności Nihan. Albo inaczej nie zbliżysz się do mnie, by wykonać swoją zemstę…

Zeynep przyznaje w rozmowie z Asu ((Melisa Aslı Pamuk), że muszą coś zrobić, żeby odsunąć na bok ukochaną Kemala (Burak Özçivit). - Miałaś rację. Aby dostać się do Emira, muszę przejść przez Nihan - mówi, a Zeynep przyznaje jej rację: - Musisz stawić czoła przeciwnościom, jeśli chcesz być z Emirem. Jak daleko się posuną?

Nihan odchodzi od Emira! Tufan jest bratem Emira? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tymczasem Nihan informuje rodziców o swoim rozwodzie z Emirem. Oboje są w szoku i próbują odwieźć córkę od tego pomysłu. - Jutro spotykam się z prawnikiem i składam pozew. Wtedy Emir zacznie brać to na poważnie - powie Nihan nie słuchać sprzeciwu rodziców. Podobnie reagują rodzice Kemala na wieść o tym, że chce związać się na stałe z Nihan. Czy rodziny staną na drodze do ich szczęścia? Oglądaj najnowsze odcinki serialu "Wieczna miłość" w TVP1!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×