"Wieczna miłość" odcinek 83. Tragedia w hotelu! Nihan popełniła samobójstwo?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Nihan postanowiła spędzić ostatnią noc w towarzystwie Kenana. W 83. odcinku serialu "Wieczna miłość" widzi ich Emir. Dochodzi do tragedii! Sprawdź, co wydarzy się w 83. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 83. w czwartek, 20.12.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Nihan (Neslihan Atagül) jest na skraju załamania. Poprosiła Kemala (Burak Özçivit), aby po raz ostatni spędzili razem noc. O wszystkim dowiedziała się Asu (Melisa Aslı Pamuk), która poinformowała o wszystkim Emira (Kaan Urgancioglu).

Zeynep w ciąży? Nihan chce spędzić noc z Kemalem! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 83. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir przyjeżdża w miejsce, gdzie Nihan spędziła noc z Kemalem. Każe Tarikowi (Ruzgar Aksoy) zawieźć ją do hotelu. Ozan (Barış Alpaykut) postanawia opowiedzieć Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) o tym, co wydarzyło się przed laty. Przyznaj się do tego, że zabił kobietę.

W hotelu dochodzi do tragedii. Podczas kłótni z Emirem, Nihan wybiega na balkon i wyskakuje! Wszystko widzi Kemal, który od razu podbiega do leżącej na ziemi ukochanej. Nie posiada się z rozpaczy. Przyjeżdża karetka i Nihan zostaje zabrana do szpitala. Na miejscu okazuje się, że jej stan jest ciężki, ale żyje. Kemal w rozmowie z Leylą (Zerrin Tekindor) obiecuje, że nie zostawi Nihan i uwolni ją od Emira.

Serialowa Nihan marzy o dziecku! Przerwie karierę? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ewa (gość)

    Ciekawy serial są emocje świetna obsada aktorską.

    21.12.2018 05:47
  • Zorro (gość)

    Film piękny tylko szkoda że kończy się tak tragicznie.

    20.12.2018 23:08
  • Niecierpliwa (gość)

    A ja już obejrzalam wszystkie odcinki wiecznej milłosci w języku tureckim w internecie i już wszystko wiem!!!!! Pozdrawiam Was 🥰

    20.12.2018 17:12
  • Gosia (gość)

    Wspaniały serial codziennie czekam z nie cierpliwością tyle miłości jest w Nihan i Kemala że jestem znimi w dzień i nocy nie mogę się do czekać żeby usiąść i oglondac

    20.12.2018 15:00
  • azja (gość)

    Serial świetny. I zupełnie inny. Tu każda informacja dość szybko do kogoś trafia i się jakoś wyjaśnia. nie ma sytuacji, gdzie ktoś coś myślał lub wydaje mu się, bo coś usłyszał częściowo lub tylko widział, a resztę dopowiedział. Tu są konkretne rozmowy i działania. A widz nie denerwuje się, że coś jest niepowiedziane. A bohaterowie są tacy, że fajnie się na nich patrzy... no może poza ojcem Kemala.

    20.12.2018 14:04
  • ada (gość)

    tak by się chciało aby polscy reżyserzy nauczyli się bez kręcić filmy bez ohydnych scen i wulgaryzmów

    20.12.2018 12:07
  • Fanka (gość)

    Turcy umieją pokazać piękną, romantyczną miłość.Mamy dość scen z seksem i goliznami,dość wulgaryzmów!Tureckie seriale pokazują ,jak można pięknie się kochać.Przykładem właśnie takiej miłości jest Asi ,Kara para ask,Karadayi,Beyaz Gelincik ,Dila Hanim ,Aska Sürgüni można wymieniać bez końca .Czekamy na te ciekawe seriale w tv!

    20.12.2018 10:47
  • Puma (gość)

    Przezylam ponad 70 lat. Z mezem zyjemy w milosci juz 50 lat. Lecz gleboka i bardzo goraca milosc Nihan i Kemala rozbraja mnie. Wzruszajacy serial i wspaniali aktorzy.

    20.12.2018 05:07
  • Halina (gość)

    Też tak uwazam

    19.12.2018 20:36
  • Karolina (gość)

    Piękny serial

    19.12.2018 19:57