"Wieczna miłość" odcinek 86. Emir strzela do Kemala! Nihan ucieka ze szpitala! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Emir i Kemal podjęli się niebezpiecznego zadania i zjechali razem do kopalni. W 86. odcinku serialu "Wieczna miłość" między nimi dojdzie do ostrej sprzeczki! Sprawdź, co wydarzy się w 86. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 86. w piątek, 28.12.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Burak Özçivit) i Emir (Kaan Urgancioglu) postanowili zjechać do starej kopalni, która znajduje się na terenie budowy. Nihan (Neslihan Atagül) wciąż przebywa w szpitalu po tym, jak wyskoczyła z balkonu.

Kemal doprowadza do spotkania Tufana z matką i żegna się z rodzeństwem [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 86. odcinku serialu "Wieczna miłość" między Kemalem a Emirem dochodzi do kłótni. Emir mierzy do Kemala z pistoletu i w końcu oddaje strzał! Kemalowi udaje się uniknąć pocisku, ale przez to dochodzi do osunięcia się ściany kopalni. Emir zostaje całkiem przysypany! Jest przekonany, że Kemal zostawi go na pewną śmierć. Ten wraca jednak z łopatą i zaczyna odkopywać rywala. Zapowiada przy tym, że oswobodzi od niego Nihan. Po wyjściu na powierzchnię Emir mówi Galipowi (Burak Sergen), że Kemal go uratował, ale on i tak go zabije.

Kilka dni później Nihan może wyjść ze szpitala. Przychodzi po nią Emir, ona jednak postanawia iść jeszcze pożegnać się z jednym z lekarzy. Towarzyszy jej Leyla (Zerrin Tekindor), która prowadzi ją schodami na dach. Tam czeka na nie Kemal i podlatuje helikopter! Kemal oznajmia, że porywa Nihan. Tłumaczy jej też, że Ozan (Barış Alpaykut) zgodził się złożyć zeznania w sprawie zabójstwa sprzed pięciu lat. Tymczasem, Vildan (Neşe Baykent) dowiaduje się prawdy o ciąży swojej synowej.

Serialowa Nihan marzy o dziecku! Przerwie karierę? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wtro (gość)

    Ale będzie akcja.

    28.12.2018 06:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×