"Wieczna miłość" odcinek 87. Emir próbuje powstrzymać Nihan i Kemala przed wyjazdem ze Stambułu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Nihan i Kemal uciekli ze szpitala dzięki pomocy Leyli. W 87. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir będzie robił wszystko, aby uniemożliwić im wyjazd z kraju. Sprawdź, co wydarzy się w 87. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 87. w środę, 2.01.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Burak Özçivit) uratował życie Emirowi (Kaan Urgancioglu), gdy zjechali do kopalni. Emir zapowiedział jednak, że kiedyś zabije Kemala. Wkrótce jednak Kemal zorganizował ucieczkę Nihan (Neslihan Atagül) ze szpitala. We wszystkim zakochanym pomagała Leyla (Zerrin Tekindor).

Emir strzela do Kemala! Nihan ucieka ze szpitala! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 87. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir rozpaczliwie poszukuje Nihan - sprawdza telefon Leyli, dowiaduje się, w jaki sposób Kemal i Nihan zamierzają uciec ze Stambułu. Tymczasem, Nihan pyta Kemala dlaczego od razu nie przekraczają granicy. Ukochany tłumaczy jej, że zrobią to, gdy Emir nie będzie się spodziewał.

Zaniepokojony nieobecnością dzieci Onder (Kürşat Alnıaçık) dzwoni do Leyli. Podejrzewa, że wie, gdzie znajdują się Nihan i Ozan (Barış Alpaykut). Leyla zapewnia go, że z nimi wszystko w porządku. W tym czasie Ozan i Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) działają według planu Kemala. W firmie Emira rozpoczyna się kontrola.

Burak Özçivit najpopularniejszym tureckim aktorem w Polsce? Zobacz, jak zmienia się do ról! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×