"Wieczna miłość" odcinek 9. Kemal odwiedza Nihan i Emira z Asu, a potem odpływa promem z Nihan! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kemal wciąż nie chce przyznać, że wciąż kocha Nihan. W 9. odcinku serialu "Wieczna miłość" będzie jednak próbował wzbudzić zazdrość w żonie Emira. Sprawdź, co wydarzy się w 9. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 9. w środę, 5.09.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

W czasie rozmowy z Nihan (Neslihan Atagül Doğulu), Kemal (Burak Özçivit) nie przyznał, że wciąż ją kocha. Próbuje ją zapewnić, ze nic dla niego nie znaczy. Kobieta jednak wie, że Kemal nadal coś do niej czuje. Wie to także Leyla (Zerrin Tekindor), która postanawia pomóc szczęściu Kemala i Nihan.

Ozan nakrywa Emira w łóżku z Banu! Kemal kłóci się z rodziną [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 9. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal rozmawia z ojcem (Orhan Güner), który zauważa, że on i Fehime (Zeyno Eracar) zawsze od Kemala wymagali więcej, bo zdawali sobie sprawę z tego, że jest stworzony do większych rzeczy. To, że znowu ma kontakt z rodziną Nihan bardzo ich zawiodło. Kemal zapewnia Hüseyina, że z Nihan nie łączy go nic poza biznesem z jej mężem, Emirem (Kaan Urgancıoğlu).

Rano Kemal wsiada do podstawionego dla niego samochodu. Znajduje się w nim Asu (Melisa Aslı Pamuk), z którą pracował kiedy wyjechał ze Stambułu. Razem z nią bierze udział w przyjęciu w domu Emira. Nihan wciąż wspomina przeszłość i jest pewna, że Kemal wciąż ją kocha. Leyla umawia się z Kemalem na promie. Kiedy mężczyzna dociera na przystań, czeka go niespodzianka. Emir widzi, jak Nihan i Kemal odpływają razem promem.

Burak Özçivit ma depresję? Jego dobra passa już minęła? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×