"Wieczna miłość" odcinek 90. Nihan postanawia wrócić do Emira! Co powie Kemalowi? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Emir odnalazł kryjówkę Nihan i Kemala. W 90. odcinku serialu "Wieczna miłość" zmusi Nihan do tego, aby wróciła i po raz kolejny zostawiła Kemala. Sprawdź, co wydarzy się w 90. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 90. we wtorek, 8.01.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Burak Özçivit) i Nihan (Neslihan Atagül) mają zamiar razem wyjechać. Emir (Kaan Urgancioglu) odnalazł jednak ich kryjówkę. Spotkał się z Nihan, gdy Kemal wyszedł na zakupy. Zapowiedział, że jeśli żona z nim nie wróci, on zabije każdą bliską Kemalowi osobę.

Emir odnajduje kryjówkę Nihan i Kemala! Co się wydarzy? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 90. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir daje Nihan wybór: albo wróci do niego i nikomu nic się nie stanie, albo zostanie z Kemalem i będzie patrzeć jak umierają kolejne osoby. Dziewczyna prosi Emira, aby dał jej jeszcze jeden dzień. Chce przekonać Kemala, że sama postanowiła wrócić. Zaznacza, że w innym wypadku Kemal wciąż będzie próbował z nią być. Emir przystaje na jej prośbę.

Kiedy Kemal wraca do domku, wręcza Nihan kwiaty. Zauważa jednak, że coś jest nie tak. Nihan zdradza Kemalowi, że Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) jest w ciąży. Wskazuje też, że chciałaby być przy swoim bracie, Ozanie (Barış Alpaykut). Później zapowiada Kemalowi, że to ich ostatnia wspólna noc.

Burak Özçivit ma depresję? Jego dobra passa już minęła? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×