"Wieczna miłość" odcinek 91. Nihan nie pojawia się w umówionym miejscu! Emir skrzywdzi Leylę? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir odnalazł kryjówkę Nihan i Kemala. W 91. odcinku serialu "Wieczna miłość" zmusi Nihan do tego, aby wróciła i po raz kolejny zostawiła Kemala. Sprawdź, co wydarzy się w 91. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 91. w środę, 9.01.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Nihan (Neslihan Atagül), szantażowana przez Emira (Kaan Urgancioglu), postanowiła odejść od Kemala (Burak Özçivit). Poprosiła jednak męża o jeszcze jeden dzień, który mogłaby spędzić z Kemalem. Wie, że musi sprawić, aby ukochany uwierzył, że odchodzi z własnej woli.

Nihan postanawia wrócić do Emira! Co powie Kemalowi? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 91. odcinku serialu "Wieczna miłość" po wspólnie spędzonej upojnej nocy Kemal budzi się i nie widzi Nihan obok siebie. Od razu postanawia jej poszukać. Znajduje list, w którym Nihan pisze, że nie może żyć w wiecznej niepewności, dlatego odchodzi. Kemal wsiada w samochód i jedzie za Nihan. W tym czasie Emir zapowiada, że jeśli Nihan nie pojawi się punkt siódma na drodze, zrobi krzywdę Leyli (Zerrin Tekindor).

Wtedy na drodze zjawia się Kemal i zaciąga Nihan do samochodu. Jedzie z nią z powrotem do domku i prosi, aby wszystko jeszcze raz przemyślała. Wybija godzin siódma. Emir nie widzi Nihan. Kilka minut później Leyla zostaje napadnięta w domu Kemala. Tymczasem, Asu (Melisa Aslı Pamuk) znaduje list, który przed laty napisała do jej wuja matka Tufana.

Burak Özçivit ma depresję? Jego dobra passa już minęła? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×