"Wieczna miłość" odcinek 92. Leyla w szpitalu. Kemal przychodzi wyrównać rachunki z Emirem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Po ataku na Leylę kobieta przebywa w szpitalu. W 92. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal postanowi twarzą w twarz spotkać się z Emirem. Sprawdź, co wydarzy się w 92. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 92. w czwartek, 10.01.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Nihan (Neslihan Atagül) nie pojawiła się na czas w samochodzie Emira (Kaan Urgancioglu), dlatego on zlecił napad na Leylę (Zerrin Tekindor). W końcu jednak Nihan odeszła od Kemala (Burak Özçivit) i wróciła do domu.

Nihan nie pojawia się w umówionym miejscu! Emir skrzywdzi Leylę? Zobacz więcej

W 92. odcinku serialu "Wieczna miłość" Onder (Kürşat Alnıaçık) podejrzewa, że Emir stał za napadem na Leylę. Kobieta dochodzi do siebie w szpitalu. Nihan próbuje ukryć przed wszystkimi prawdziwe powody jej powrotu do Emira. OJciec czuje jednak, co się dzieje. Nihan błaga go, aby nikt, a zwłaszcza Leyla i Kemal, nie miał podejrzeń co do Emira.

W szpitalu Kemal widzi Nihan i Emira idących zza rękę. W domu Emir przychodzi do pokoju żony. Wskazuje, że chciałby, aby patrzyła na niego tak, jak to robi na Kemala. Nihan nie pozostawia wątpliwości, że to nigdy się nie wydarzy. Kiedy Emir wraca do siebie, zastaje w środku Kemala. Mężczyzna wyciąga z kieszeni broń i zapowiada, że przyszedł wyrównać rachunki.

Burak Özçivit ma depresję? Jego dobra passa już minęła? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×