"Wieczna miłość" odcinek 93. Nihan zapobiega tragedii. Kemal uwierzy, że jest z Emirem z własnej woli? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kemal postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i udał się na spotkanie twarzą w twarz z Emirem. W 93. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal i Emir będą grać w rosyjską ruletkę. Sprawdź, co wydarzy się w 93. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 93. w piątek, 11.01.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Kaan Urgancioglu) doprowadził do tego, że Nihan (Neslihan Atagül) wróciła do domu. Kemal (Burak Özçivit) nie może jednak uwierzyć w to, że z własnej woli znowu zostawiła go dla Emira. Leyla (Zerrin Tekindor) dochodzi do siebie w szpitalu.

Leyla w szpitalu. Kemal przychodzi wyrównać rachunki z Emirem!Zobacz więcej

W 93. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal zapowiada Emirowi wyrównanie rachunków. Obaj postanawiają zagrać w rosyjską ruletkę. W pewnym momencie Emir wyciąga pistolet. Kemal nie przejmuje się tym jednak, bo przewidział to i wcześniej opróżnił magazynek broni. Tymczasem, Salih dzwoni do Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) i mówi, że prawdopodobnie Kemal jest u Emira. Dziewczyna od razu idzie powiedzieć o tym Nihan.

Jeszcze przed wejściem do pokoju Emira, Nihan zapowiada, że chce spać z mężem. Słyszy to Kemal. Nihan wchodzi do środka i rozkazuje Kemalowi wyjść z jej domu. Soydere nie wierzy, że Nihan robi to szczerze. Postanawia zabrać ją ze sobą. Krzyki zwołują Vildan (Neşe Baykent) i Ondera (Kürşat Alnıaçık). To sprawia, że Kemal odpuszcza. Wciąż nie może jednak uwierzyć, że Nihan wróciła do męża z własnej woli. Galip (Burak Sergen) wycofuje się z przetargu. Nihan podejrzewa, że Zeynep coś łączy z jej mężem. Nie ukrywa, że jej nie ufa.

Burak Özçivit ma depresję? Jego dobra passa już minęła? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×