"Wieczna miłość" odcinek 95. Emir zabiera Nihan na kolację w domu rodziców Kemala! Dochodzi do awantury! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Rodzice Kemala postanowili wyprawić uroczystą kolację, aby pogodzić się z Zeynep. W 95. odcinku serialu "Wieczna miłość" pojawią się dodatkowi "goście". Sprawdź, co wydarzy się w 95. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 95. we wtorek, 15.01.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Vildan (Neşe Baykent) odwiedziła rodziców Kemala (Burak Özçivit) i poinformowała ich o tym, że Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) jest w ciąży. Fehime (Zeyno Eracar) bardzo się ucieszyła i wobec tego zaproponowała, aby rodzina Ozana (Barış Alpaykut) przyjechała do nich na uroczystą kolację.

Vildan pogodzi Zeynep z rodzicami?! Ciąża wychodzi na jaw! [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

W 95. odcinku serialu "Wieczna miłość" Zeynep wraz z teściami jedzie do swoich rodziców na uroczystą kolację. W tym czasie do Emira (Kaan Urgancioglu) dzwoni Asu (Melisa Aslı Pamuk) i pyta, czy pojawi się na imprezie. Zaskoczony Emir odpowiada, że nie. Ma jednak zupełnie inny plan. Kemal jest zaskoczony, gdy słyszy, że Asu jest u niego w domu.

Widząc Nihan (Neslihan Atagül) i Emira, rodzice Kemala wpadają w furię i chcą ich wyrzucić. Pojawia się jednak Kemal i nalega, aby ugościć także ich. W czasie kolacji Nihan zwraca się z czułością do męża. Kemal postanawia upewnić się, czy Nihan postanowiła dać szansę Emirowi.

Burak Özçivit ma depresję? Jego dobra passa już minęła? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • biedronka (gość)

    piekny film

    14.01.2019 17:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×