"Wieczna miłość" odcinek 96. Nihan zastaje Zeynep w pokoju Emira! Dowie się o romansie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir zabrał Nihan na uroczystą kolację w domu rodziców Kemala. W 96. odcinku serialu "Wieczna miłość" małżonkowie wracają do siebie, a Kemal chce sprawdzić, co tak naprawdę ich łączy. Sprawdź, co wydarzy się w 96. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 96. w środę, 16.01.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Kaan Urgancioglu) robi wszystko, aby Kemal (Burak Özçivit) uwierzył, że Nihan (Neslihan Atagül) jest z nim z własnej woli. Nihan także tego chce, dlatego podczas kolacji u rodziców Kemala zachowywała się jak kochająca żona.

Emir zabiera Nihan na kolację w domu rodziców Kemala! Dochodzi do awantury! Zobacz więcej

W 96. odcinku serialu "Wieczna miłość" Nihan i Emir wchodzą do sypialni, w której zastają Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse)! Emir próbuje ratować sytuację i mówi do Zeynep, że nie odda jej pistoletu, na którym są odciski palców jej brata. Nihan nie wierzy, że to był jedyny powód obecności Zeynep w pokoju. Wszystko z zewnątrz obserwuje Kemal. Widzi też, jak Emir podchodzi do Nihan i wydaje mi się, że para się całuje!

Następnego dnia, Emir wzywa do siebie Zeynep. Przychodzi też Nihan, która dziwi się, że znowu zastaje szwagierkę w pokoju męża. Widzi, że Zeynep ma saszetkę z bronią w środku. Siostra Kemala oddaje mu pistolet. Nihan podejrzewa męża o romans z Zeynep. Asu (Melisa Aslı Pamuk) informuje wuja, że nie chce dłużej pracować z Tufanem.

Burak Özçivit ma depresję? Jego dobra passa już minęła? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×