"Wieczna miłość". Popularny turecki serial "Kara Sevda" wkrótce w TVP?!

Czy Telewizja Polska pokaże popularną turecką telenowelę "Wieczna miłość" (org. "Kara Sevda")? Z nieoficjalnych informacji wiemy, że prawdopodobnie tak! Poznaj szczegóły!

Multimedia

"Wieczna miłość" (org. "Kara Sevda") to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali. Swoją premierę w Turcji miał w 2015 r. i widzowie mogli oglądać 2 sezony tej produkcji. Ostatni odcinek został wyemitowany w 2017 r. Prawdopodobnie wkrótce będzie go można oglądać w polskiej telewizji!

Najlepsze tureckie seriale. Dlaczego Polacy kochają tureckie telenowele?Zobacz więcej

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, serial "Wieczna miłość" trafi do letniej ramówki TVP1. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany na przełomie czerwca i lipca, a całość będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16. Wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie tej informacji.

"Wieczna miłość" - o czym jest?

Serial "Kara Sevda" opowiada o miłości dwojga ludzi - pochodzącego z ubogiej rodziny Kemala (Burak Özçivit) oraz zamożnej Nihan (Neslihan Atagül Doğulu). Akcja rozgrywa się w Stambule. Młodzi poznają się w autobusie, w którym Nihan ma problem ze skasowaniem biletu - to bowiem jej pierwszy raz w komunikacji miejskiej. Pomaga jej Kemal. Nihan zaczyna malować portret nowo poznanego mężczyzny. Miesiąc później Kemal zauważa w galerii handlowej swoją podobiznę zapowiadającą wystawę artystyczną. Wkrótce para znowu się spotyka i zakochuje w sobie. Niestety, ich miłość nie będzie łatwa. Pojawi się inny mężczyzna i problemy związane z różnicami w ich statusie społecznym.

"Wieczna miłość" jest dobrze znana fanom tureckich seriali. Czy będą mogli oglądać telenowelę w polskiej telewizji? Przekonamy się już wkrótce. Przypomnijmy, że obecnie w TVP emitowane są dwa tureckie seriale: "Elif" (TVP1, godz. 13:55) oraz "Czarna perła" (TVP2, godz. 17:10).

Oto najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali! Jest Wasz ulubiony? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • młoda (gość)

    Bardzo fajna telenowela tylko beznadziejne zakończenie skoro WIECZNA MIŁOSC to zakończenie powinno zakończyc sie ich szczęsciem a nie smiercią Kemala nie takiego końca sie spodziewałam !!!!!!!!!

    13.12.2018 19:31
  • Gosc (gość)

    Kocham seriale tureckie i aktorów którzy tam grają piękni kocham ich

    05.11.2018 18:06
  • Magda (gość)

    Czy to prawda, że będzie trzeci sezon w 2019 roku ???

    28.10.2018 20:14
  • ...) (gość)

    Kenan Imirzalioglu gra doskonale, ale ten jego uśmiech....jest przerażający!!! I jak kręci Zeynep, a ta głupia stanie się niedługo chora marionetką w jego rękach.

    23.10.2018 17:36
  • Niefortunna... (gość)

    jest godzina nadawania filmu, wielu jest jeszcze w pracy . Postaci czarne albo białe, szarości jest mało. Oczywiście najgorszym czarnym charakterem jest Emir, wtóruje mu Asu i Galip - ich ojciec. Emir nienawidzi ojca za to, co zrobił matce, toczy się miedzy nimi rywalizacja, a Galip traktuje swojego syna, jak zazwyczaj traktują małe księżniczki ich tatusiowie. Podobnie traktowany jest Ozan przez matkę i Nihan. Nie lubię tej postaci, chorobą, narzekaniem, obwinianiem okręca sobie wszystkich dookoła palca. Nierób do obrzydliwości! Nie lubię rodziny Kemala-poza nim samym - ojciec kurczowo trzymający się tradycji, naiwna matka, która np. nie zauważa, że córka ma na sobie suknię najwyższej jakości, przekonana jest, że to bazarowy wyrób ;), zazdrosny brat i uzależniona od Emira siostra, dająca sobą manipulować, narzuca się, mimo, ze jest wyrzucana za drzwi. Ta dwójka posunie się nawet do najgorszego...dla pieniędzy i z zazdrości własnie. Matka NIhan i Ozana to tez postać egoistyczna- sprzątnęła siostrze narzeczonego, mysli tylko o pozycji materialnej, płaszczy się przez Emirem, uwielbia Ozana i nie zawahała się przed wepchnięciem własnej córki w szpony Emira!

    05.10.2018 17:14
  • ...x (gość)

    Wieczna miłość zdobyła statuetkę Emmy, a już dwa inne tureckie seriale są nominowane do tej nagrody : Meandry uczuć i Istambulu Gelin. No i aktor, grający Dżihangira we Wspaniałym stuleciu.

    28.09.2018 17:45
  • remi (gość)

    podoba mi się Wieczna miłość. Przy tureckich serialach wypoczywam.

    24.09.2018 21:36
  • YS (gość)

    Może spróbuj przez fb - Turcja Polish Fans....

    01.09.2018 18:08
  • zania (gość)

    dziekuje ale ja jestem w Holandii i nie da rady obejrzeć przez ta stronkę :(

    31.08.2018 14:37
  • YS (gość)

    Na vod,tvp.pl seriale Wieczna miłość

    30.08.2018 18:32
  • zania (gość)

    witam gdzie mozna obejrzeć po polsku wieczna miłosc

    29.08.2018 16:11
  • Julka (gość)

    To jest doskonały wybór polskiej telewizji. Nareszcie!!! Serial nagrodzony, piękni i doskonale grający aktorzy. Neslihan Atagul - Nihan , do schrupania:) Prześliczna, jak do tej pory ładniejszej aktorki nie mieliśmy okazji zobaczyć w emitowanych u nas serialach. Neslihan ma mnóstwo dziewczęcego wdzięku. Pokazała się od najlepszej strony w serialu "Dwa oblicza Stambułu". Jest ona pół Białorusinką po mamie i pół Czerkieską, po ojcu, co widać w nieco wschodnich rysach twarzy,

    24.08.2018 21:21
  • Fanka (gość)

    Rozpoczęła sie emisja 2 .sezonu komediowego serialu Kontrakt na miłość o godz. 6.tv Puls.Polecam ,bo to świetny serial.!

    21.08.2018 07:03
  • Plotek (gość)

    Buraka paparazzi dopadli, gdy wychodził z kliniki , podobno czuje się wypalony zawodowo po dwóch niezbyt popularnych serialach. W Turcji aktorzy najwięcej zarabiają i sławę zyskują na serialach , zdecydowanie mniej na filmach fabularnych. Poza tym ciągle dochodzi młody, interesujący widza , narybek aktorski... W najbliższych planach wytwórnie nie mają żadnej komedii, same dramaty :(, a nam przydałaby się właśnie jakaś komedia romantyczna.

    15.08.2018 10:44
  • Dajcie... (gość)

    spokój! Taki ktoś się nie uspokoi, to woda na młyn jego chamstwa i prostactwa oraz ...chyba...nieuctwa! Będzie Was cytował w odpowiedzi, bo tylko to umie. Ale mimo to dla "..." gościa brawo !

    10.08.2018 18:08
  • Klara (gość)

    Oooo! Odezwał się dumny właściciel smartfona ! Że też ludzie są tak sfrustrowani, aby kąsać jak wściekłe psy. Dobrze "..." gość odpowiedział !!!. Najlepsza jest ignorancja, ale czasami warto sprowadzić takiego gościa na ziemię.

    10.08.2018 18:04
  • ... (gość)

    Cytat etatowego nawiedzonego. OCZYWIŚCIE NAJLEPIEJ ZIGNOROWAĆ CHAMSTWO I PROSTACTWO, ale czasami trzeba dać takiemu komuś odczuć, gdzie jego miejsce : "[[ CIEMNOGRÓD ISLAMSKI DLA STAREGO BEZGUŚCIA 😂😂😂 (gość)"Jak przeczytałem połowe tych islamskich wypocin pryków i nierobiących nic kur domowych dostających orgazmu na widok islamskich pseudoaktorzyn z ulicy to mi się na pawia zbiera od tego SYFU ISLAMSKIEGO DLA DEBILI"]] - SAM CHŁOPIE JESTEŚ PROSTAK, CIEMNOGRÓD I CO TAM CHCESZ JESZCZE . DOPISZ SOBIE CO CHCESZ AROGANCIE! I - NIE WYSILAJ SIĘ WKLEJANIEM TEGO POSTU JAKO PSEUDO ODPOWIEDZI NA NASZE POSTY, BO TO TWÓJ MARNY, ŚWIADCZĄCY O TWOIM POZIOMIE SPOSÓB ODGRYZANIA SIĘ. WIDAĆ NIE UMIESZ INACZEJ I ŚWIADCZY TO O TWOJEJ BEZSILNOŚCI, GDYŻ RZECZOWO NIE UMIESZ WYPOWIEDZIEĆ SWOICH ZASTRZEŻEŃ!!! MAMY TO W GŁĘBOKIM POWAŻANIU:))) WYJDŹ NA ULICĘ I KRZYCZ ILE WLEZIE W MIEJSCU PRACY KRZYCZ ,W DOMU KRZYCZ NIESPEŁNIONY FRUSTRACIE ! MY - TU, PISZĄCY MAMY SIĘ DOBRZE Z NASZYMI WYPOWIEDZIAMI:)))))

    10.08.2018 17:59
  • CIEMNOGRÓD ISLAMSKI DLA STAREGO BEZGUŚCIA 😂😂😂 (gość)

    Jak przeczytałem połowe tych islamskich wypocin pryków i nierobiących nic kur domowych dostających orgazmu na widok islamskich pseudoaktorzyn z ulicy to mi się na pawia zbiera od tego SYFU ISLAMSKIEGO DLA DEBILI 😂😂😂

    08.08.2018 22:45
  • Klaudia (gość)

    Super serial na Internecie można zobaczyć wszystkie odcinki :)

    27.07.2018 23:00
  • Fanka (gość)

    5.rano trudno obudzić się,ale serial jest przezabawny ,co prawda powtórka,ale nie zanudza z przyjemnością sie go ogląda.Już w Turcji emitują drugi sezon tego serialu,po rosyjsku już są tłumaczenia,a my mamy powtórki.Chwała i za to!

    24.07.2018 17:28
NowszeStarsze