"Wieczna miłość". Przerwa w emisji tureckiego serialu! Kiedy 230. odcinek telenoweli o Nihan i Kemalu?

Emisja serialu "Wieczna miłość" przerwana! Fani tureckiej telenoweli będą musieli poczekać na kolejny, 230. odcinek "Wiecznej miłości" aż tydzień. Dlaczego? Co będzie w TV zamiast "Wiecznej miłości"?

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 230. w poniedziałek, 12.08.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

TVP1 przerywa emisję serialu "Wieczna miłość"! Kolejny, 230. odcinek zostanie pokazany po tygodniowej przerwie - w poniedziałek, 12 sierpnia. Ma to związek z transmisjami wyścigów kolarskich Tour de Pologne oraz meczów polskich siatkarzy. To właśnie sport zajmie miejsce "Wiecznej miłości" przez kolejne dni.

Emir rozpacza po wyprowadzce Nihan. Zeynep oddaje obciążające go dowody! Zobacz więcej

W 230. odcinku dowiemy się, co dalej zamierza zrobić Emir (Kaan Urgancıoğlu) po tym, jak zgodził się na rozwód z Nihan (Neslihan Atagül). Kobieta wraz z Deniz postanowiła wyprowadzić się i nareszcie cieszyć się życiem u boku Kemala (Burak Özçivit). Niestety, beznadziejnie zakochana w Emirze Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) znowu zrobi coś, co może zaszkodzić jej bratu.

"Wieczna miłość" - o czym jest serial?

Osadzony w realiach współczesnego Stambułu serial obyczajowy o trudnej miłości. On pochodzi z ubogiej rodziny. Bliscy tylko w nim pokładają wielkie nadzieje. On jednak nie wierzy, że coś może się zmienić w ich szarym życiu. Ona ma zamożnych rodziców, ale nigdy nie utożsamiała się z bogatym światem, który ją otacza. Kemal i Nihan poznają się przypadkowo. Kiedy znowu się spotykają, zakochują się w sobie. Kemal, który nie należy do jej klasy społecznej, musi się usunąć z jej życia. Ich związek się rozpada. Kemal zostaje wysłany do innego miasta, a Nihan staje przed trudnym wyborem. 5 lat później Kemal wraca do swojego rodzinnego miasta jako człowiek sukcesu. Jego ukochana Nihan jest już z innym mężczyzną.

Burak Özçivit śpiewa z żoną! Kim jest Fahriye Evcen? Zobacz ich zmysłowy teledysk!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Rebeca (gość)

    Już aż się boję co za dziadowstwo poleci po Wiecznej Miłości.Bo ten serial co sie zaczął na Tvp 2,to chyba z przeceny

    07.08.2019 19:58
  • Bardzo zła (gość)

    Kurski niech lepiej zadba o wszystkich telewidzów a nie tylko o fanów sportu jakim sam jest bo może wylecieć nazbity pysk zanim się obejrzy jak będzie tak wkurzał

    07.08.2019 09:05
  • Dorota (gość)

    Ja wolę wieczna miłość oglodac to min ulubiony seial

    06.08.2019 16:55
  • Chce serial (gość)

    Nie interesuje mnie kolarstwo. Dawać serial

    06.08.2019 16:15
  • Gość (gość)

    Sport powinien byc na sportowych kanałach, nie wszystkich interesuje ten biznes....

    06.08.2019 07:03
  • Wściekła (gość)

    Co mnie obchodzi durne kolarstwo. Program tvp1 powinien dbać o wszystkich odbiorców a nie stawiać wszystko na sport. Porażka TVP. Za co płacimy ten abonament? Żeby nie móc oglądać tego co chce?

    05.08.2019 17:41
  • Katarzyna (gość)

    Serial ogladalam w telewizji hiszpañskiej,zakoñczenie zaskakujace. Dla zainteresowanych ,you tube tytul Kara Sevda.

    05.08.2019 17:01
  • Ewa (gość)

    Gowno mnie jakieś kolarstwo i mecze obchodza

    05.08.2019 16:24
  • Jessica (gość)

    berniabernia co trzeba wpisać bo ja wpisuje i niema ? 😨

    05.08.2019 16:13
  • Jessica (gość)

    Żałosne cały weekend czekam a tu takie coś jestem wściekła mogli chociaż przełożyć go na inną godzine jestem wściekła i zawiedziona 😡

    05.08.2019 16:10
  • Anonim (gość)

    Niech sobie sami oglądają nudne kolarstwo.

    05.08.2019 16:10
  • Karolina (gość)

    Jakby nie mogli puścić TDP na tvp 2,skoro wtedy lecą powtórki familiady i koła fortuny. Tym bardziej że to końcówka serialu i już jest takie napięcie

    05.08.2019 13:12
  • Rena (gość)

    Lepiej zakończyć oglądanie na tym odcinku, ponieważ finał nie jest szczęśliwy...☹️

    05.08.2019 08:23
  • Gosc (gość)

    Jestem wsciekla .Nie mozna pokazac serialu przed sportem

    04.08.2019 19:19
  • Dominika (gość)

    Nie można się doczekać z dnia na dzień a tu jeszcze cały tydzień , jestem wściekła!

    04.08.2019 18:36
  • Kibic (gość)

    Kanał sportowy TVP jest kodowany. A mecze polskich sportowców muszą być emitowane na ogólnodostępnej stacji. I to było do przewidzenia to po pierwsze. A po drugie mówili o tym w wiadomościach więc nie rozumiem skąd ta złość i wyzwiska. Też oglądam ten serial i tygodniowa przerwa to nic. Cieszcie się że tylko tyle a nie dłużej ...

    04.08.2019 17:27
  • WIELBICIELKA (gość)

    JESTEM ZBULWERSOWANA POPROSTU TO, JAKAS PARANOJA

    04.08.2019 14:59
  • Elzbietahanba (gość)

    Hanna nie zgadzam sie

    04.08.2019 10:57
  • wkurwiona (gość)

    Kurski to niech rządzi swoimi jajami oile je ma a nie co ma być w w telewizji nie dość że i tak gówno w tej telewizji jest to jeszcze robią przerwę w emisji filmu wieczna miłość na zasrane wyścigi rowerowe a najebane maja tyle programów sportowych niech tam dadzą to wtedy niech każdy sobie ogląda to co chce.

    04.08.2019 09:53
  • wkurwiona (gość)

    Kurski to niech rządzi swoimi jajami oile je ma a nie co ma być w w telewizji nie dość że i tak gówno w tej telewizji jest to jeszcze robią przerwę w emisji filmu wieczna miłość na zasrane wyścigi rowerowe a najebane maja tyle programów sportowych niech tam dadzą to wtedy niech każdy sobie ogląda to co chce.

    04.08.2019 09:49
NowszeStarsze