"Wieczna miłość". Turecki serial w TVP1? Co się wydarzy w pierwszym odcinku "Kara Sevda"? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

"Wieczna miłość" (org. "Kara Sevda") to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali. Wkrótce obejrzą go także polscy widzowie. Poznaj szczegóły i sprawdź, co wydarzy się w pierwszym odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 1. w piątek, 24.08.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

W Polsce "Wieczna miłość" będzie emitowana od poniedziałku do piątku w TVP1. Już w pierwszym odcinku poznamy głównych bohaterów - studenta Kemala (Burak Özçivit) i pięknej, pochodzącej z zamożnej rodziny Nihan (Neslihan Atagül Doğulu).

Historia miłości Kemala i Nihan jednak w TVP! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Wieczna miłość" - co się wydarzy?

W 1. odcinku serialu Kemal (Burak Özçivit) wraca z biblioteki autobusem. W ostatniej chwili do pojazdu wchodzi też urocza Nihan (Neslihan Atagül Doğulu), która ma problem ze skasowaniem biletu. Wkrótce okaże się, że to był jej pierwszy raz w komunikacji miejskiej. Kemal pomaga jej, po czym wskazuje miejsce, gdzie Nihan może usiąść. Dziewczyna wyciąga kartkę papieru i ołówek i zaczyna malować portret nowo poznanego mężczyzny. Udaje jej się tylko narysować oczy Kemala, bo ten najpierw przechodzi w inne miejsce, a potem wysiada z autobusu. Wydaje się, że ich kontakt się urwie i nigdy więcej się nie spotkają. To oczywiście nieprawda.

Przypomnijmy, że "Wieczna miłość" zastąpi w ramówce "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" i będzie trzecim tureckim serialem, emitowanym jednocześnie w kanałach Telewizji Polskiej. Wciąż można oglądać także "Elif" (TVP1, godz. 13:55) oraz "Czarną perłę" (TVP2, godz. 17:10).

Oto najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali! Jest Wasz ulubiony? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ala (gość)

    Szkoda tylko, bo mogli by w TVP puszczać trochę później. Wielu ludzi pracuje a byłaby dużo większa oglądalność

    04.10.2018 12:54
  • Dori (gość)

    Kocham ten serial. Nie opuszczam ani jednego odcinka . Zapominam o świecie całkowicie

    04.10.2018 12:40
  • Olka (gość)

    Uwielbiam Serial Wieczna Miłość

    03.09.2018 13:56
  • Fanka tureckich seriali (gość)

    Brawo!Mamy w końcu Wieczną miłość i naszego ulubionego Bali Beya.Jego partnerki jeszcze u nas w tv nie pokazywali ,zyska sympatyków jak Tuba ,bo to bardzo piękna i utalentowana gwiazda.Serial ten jest o pięknej miłości ,która pokonuje wszystkie przeszkody.Turcy umieją tworzyć takie kino.Równie piękną miłość przedstawiono w serialu Dila Hanim,serca zakochanych wręcz płoną,ale miłość pokonuje nienawiść,zemsta,jednak w ostateczności zatryumfuje ponownie szczera i oddana miłość.Tę trudną miłość zagrał wprost nadzwyczajnie dojrzały i wybitny aktor Erkan Petekkaya.Z nim można płakać przeżywać radość ,rozpacz i ból,aż chce się mu pomóc w trudnych chwilach i otoczyć ciepłem.Warto zobaczyć ten serial,jest po rosyjsku i słowacku.Można spokojnie zrozumieć,serial zostawia niezapomniane wrażenia.

    21.08.2018 19:37
  • Fanka (gość)

    Mogę podać jeszcze jeden tytuł serialu z młodym Burakiem Küçük Sirlar( Маленькие тайны) о bogatych rodzinach w Stambule i ich dzieciach,które mają bogactwo i przepych na codzień.Występują tu Sinem Kobal(żona Kenana I.)Merve Bolugur i Kadir Doğulu.

    24.06.2018 17:31
  • YS (gość)

    Skoro Fanko reklamujesz, to warto serial z Burakiem zobaczyć. Jest on niewątpliwie bardzo zdolnym aktorem i potrafi się odnaleźć w różnych rolach i przy różnych partnerkach, choć może jest i tak, że miał on szczęście do świetnie dobranych , bo prawda jest taka, że można być najlepszym aktorem, ale od pierwszych scen na planie protagoniści powinni nadawać na tych samych falach, powinna być między nimi swoista energia , czyli prościej - chemia:) jeśli tego nie ma film może być warsztatowo świetny, ale nie przekona odbiorcy do najmniejszego zakamarka jego duszy.

    24.06.2018 10:20
  • Fanka (gość)

    Młodziutki Burak Özçivit nagrał serial Zoraki Koca,po ros.Муж по принуждению,świetna romantyczna historia młodego ,zamożnego kawalera.Bardzo ciekawy serial ,wesoły ,a młody Burak zachwyca talentem i urodą.Przed Wieczną miłością warto zobaczyć jego wybitne aktorskie zdolności już w młodym wieku.Polecam ,nikt nie będzie żałował.

    22.06.2018 19:55
  • Julka (gość)

    Koniecznie przeczytajcie książkę Witolda Szabłowskiego Mehraba" - obyczajowość, sprzeczności kulturowe, przemiany polityczne i upodobania Turków. Jak twierdzą znawcy , to kwintesencja tego o czym powinniśmy wiedzieć, zwłaszcza my, miłośnicy tureckich seriali.

    22.06.2018 10:42
  • Fanka (gość)

    Tak Klaro, dobrze spostrzegłaś,że moją ulubioną aktorką jest Tuba.Urzekła mnie w serialu Asi swym niepowtarzalnym czarem ,urodą ,talentem i modelową sylwetką.Przy tych wszystkich zaletach jest ciepła ,skromna i niepowtarzalna.Kanał rosyjski oznajmił wczoraj ,że Muratowi i Tubie zaproponowali udział w nowym serialu z racji sukcesu i ogromnej popularności serialu Asi.Pewne jest ,że Murat wyraził zgodę ,a Tuba jeszcze nie dała odpowiedzi.Trzymam kciuki ,by to doszło do skutku.

    21.06.2018 18:39
  • Klara (gość)

    Fanko , Ty przecież też masz swój typ nie podlegający krytyce - to oczywiście jest Tuba! Niektórzy w niej cudu nie widzą, ale Ty i wielu innych nie dajecie na nią złego słowa powiedzieć, bo - ja również przyznaję - rzeczywiście jest zdolna i bardzo ładna, czarująca, sugestywna..., ale np. w Czerwonym Stambule niczego rewelacyjnego nie pokazała, tam zagrał naprawdę tylko Halit Ergenc. Julka uwielbia Murata i jasne, że też nie nie tylko ona! Też jestem w tej grupie zauroczonych jego charyzmą, spojrzeniem... Mnie film Sonsuz Ask z Muratem i Fahryie Evcen bardzo się podobał, podobnie Ayla, córka wojny, w którym M.Y.zagrał drugoplanową rolę. Pierwszy pocałunek, zgodnie z gatunkiem - komedia romantyczna - pokazał komediowe zdolności Murata . Ozge Gurel dobra, ale np. w Dolunay nieporównywalnie lepsza. Każdy kogoś faworyzuje, Scytia np. stawia głównie na Cesarzową Ki :) No, a Wieczna miłość zdobędzie sporą widownię w Polsce, bo i Burak , i Neslihan Atagul są świetni , no i jak ona prawdziwie płacze ...i widz razem z nią.

    21.06.2018 18:25
  • Fanka (gość)

    Serce Ruzgara porusza ciekawy temat,będąc dawcą organu ratującego życie ,można żyć w drugim człowiku.Zeynep uszczęśliwiła Ruzgara,który nie mógł się pogodzić ze śmiercią ukochanej .Następny moment wychowawczy,szacunek do zmarłego,a nie rzucanie się w wir nowego życia,by zapomnieć.Dobrze ,że ich początkowa gra zamieniła się w gorącą miłość.

    21.06.2018 14:21
  • Julka (gość)

    Sorry miało być "Ruzgarin Kalbi"!:(

    21.06.2018 09:49
  • Julka (gość)

    Droga Fanko,chylę czoła za znajomość tylu seriali:)Boże drogi kiedy Ty to wszystko ogarnęlaś? Co się zaś tyczy Murata,to ja jak najbardziej doceniam kunszt innych aktorów - choćby takich,jak np.Baris Arduc,Can Yaman,Halit Ergenc ,Burak Ozcivit ,Sukru Ozyildiz...,ale nic nie poradzę widok Murata na ekranie mi wystarcza:).Teraz kończę oglądanie "Ruzgarin Kabli "i sam aktor oraz jego oszczędna w środkach wyrazu,ale niezwykle sugestywna gra mnie zachwyca!

    21.06.2018 09:47
  • Fanka (gość)

    Do Julki;ostatnio przedstawiono70 najpopularniejszych seriali i tylko 4 z nich nie znałam .Poznałam sporo tureckiego kina i wyrobiłam sobie zdanie na temet poziomu gry aktorów. Byłam początkowo zafascynowana grą Murata ,a obecnie nic mu nie odbierając doszłam do wniosku ,że i inni znad Bosforu zachwycić potrafią.Obecnie często wracam tak jak to czyniłam z serialem Asi do serialu Aska Sürgün i duetu Beren Saat i Mahsuna Kirmizigül.Jestem pełna podziwu dla tego utalentowanego piosenkarza i przy tym jest bardzo skromny,ma piękny altowy głos i gra na wielu instrumentach.Jego koncerty z Ozcanem Deniz przyciągnęły tłumy fanów,to był 2008 rok ,a myśmy o nim nigdy nie słyszeli. Zilan i Hazar to serialowa para,która podoba się i ich emocje udzielają się nam,bo zagrali swą trudną miłość wiarygodnie ,stali się ofiarami obyczajów.Ich świat był inny od naszego i poradzili sobie.Film z Muratem i Fahrie nie zachwycił mnie,natomiast serial Strzyżyk jest fenomenalny ,gra aktorów mistrzowska.Do roli Feride idealny wybór Fahrie,która z przyszłym mężem stworzyła niepowtarzalną serialową parę. Godny polecenia jest serial Запретный плод ,bardzo wciąga i czekam na 13 .odcinek z tłumaczeniem rosyjskim. .

    20.06.2018 23:16
  • Julka (gość)

    Do ENBOZO : "Wieczną miłość "trudno nazwać "bzdetami", skoro została w 2017. nagrodzona Emmy, byle komu i za byle co jej nie przyznają! Do WIRY ; "Czarną perłę" wznowią po Mundialu:) trzeba też sprawdzać program, bo może tak być, że w dniu wolnym od meczu na dwójce jakiś pojedynczy odcinek będzie wyświetlony, jak to miało miejsce 19.06. Do DANY: podobnie , jak Ty na pierwszym miejscu stawiałam i stawiam - mimo że obejrzałam ponad dwadzieścia tureckich seriali - "Cenę miłości", a zaraz po niej "Asi" . Te dwa duety Nurgul & Murat i Tuba & Murat są niezrównane i niezapomniane. Braterstwa dusz, miłości, namiętności, zazdrości, szacunku , całej gamy innych odczuć w "Cenie..." i "Asi" nie trzeba się doszukiwać i domyślać :) Dwa sezony są jednakowo interesujące. Nie powiem - z przyjemnością patrzę na coraz to nowe seriale,znajduję je sama albo korzystam z tytułów jakie podrzuca nam Fanka - doceniam wiele, ale te dwa - przypuszczam - że pozostaną na zawsze w moim sercu:) "Kara Sevda" zaś to serial , który daje możliwość poznania gry świetnych i urodziwych: Neslihan Atagul I Buraka Ozcivita. Sam serial trzyma w napięciu, wzrusza, ale i momentami bardzo denerwuje. Pisałam już o tym, że miałam kilkuodcinkową przerwę w drugim sezonie, gdyż nie mogłam znieść wet za wet Emira, który jako mężczyzna mi się nie podoba, że o postaci granej przez niego -świetnie zresztą - nie wspomnę! Druga seria jest słabsza od pierwszej, ale ostatnie odcinki są niesamowite, łzy same cisną się do oczu! Żona Buraka Ozcivita - Fahryie Evcen, to piękna kobieta i świetnie wypadła z Burakiem w "Calicusu" ("Strzyżyk"). Możemy ją obejrzeć w duecie z Muratem Y. na TurcjaTv w filmie "Sonsuz Ask"- doskonale grają , pięknie wyglądają, jest między nimi nić porozumienia, czyli chemiczne fluidy :)

    20.06.2018 22:17
  • Ja (gość)

    Ja już oglądałam ten serial to jeden z najpiękniejszych seriali jak powstały. Tak jak mówi tytuł wieczna miłość serial jest o miłości pięknej i wiecznej nawet po tym jak się kończy a kończy się wieczna miłością

    20.06.2018 21:23
  • MS (gość)

    Serial świetny! sensacja, emocje, ciekawi bohaterowie, piękna muzyka. Akcja dzieje się szybko, nie dorównuje telenowelom meksykańskim.

    19.06.2018 17:25
  • Roza (gość)

    bardzo sie ciesze ze wkoncu zobacze ten film w tv polskiej niemoge sie doczekac ciesze sie bo uwielbiam tego aktorano i akrorke jest bardz ladna

    18.06.2018 22:38
  • Tererree (gość)

    Dla mnie niezapomnianym serialami są melandry uczuc imperium miłości ...uwielbiam Kivana śmieszny z poczuciem humoru film gdzie skupiamy się na aktorach nie na ich monologach bo są krótkie i do rzeczy.Inne sorry ale powielane z wenezuelskich monitonnych seriali mnie nie bawią.

    18.06.2018 21:33
  • ENBOZO (gość)

    Czy bzdetna telewizja musi nas karmić takimi chałami?

    18.06.2018 18:35
NowszeStarsze