"Wieczna miłość". Żona Buraka Özçivita, Fahriye Evcen wróci na ekrany? Para opowiedziała o życiu prywatnym i zawodowym

Żona Buraka Özçivita, Fahriye Evcen wróci na ekrany? Gwiazdorska para pojawiła się niedawno na kolacji w jednym z hoteli w Stambule. Przy okazji opowiedzieli, co słychać w ich życiu prywatnym i zawodowym.

Multimedia

Fahriye Evcen wróci na ekrany?

Turecka aktorka Fahriye Evcen to żona ulubieńca żeńskiej części widzów, Buraka Özçivita. Para poznała się na planie serialu "Ptaszek miłości" ("Çalıkuşu") w 2013 r. W czerwcu 2017 r. wzięli ślub, a 13 kwietnia 2019 r. po raz pierwszy zostali rodzicami. Niedawno pojawili się na kolacji w jednym ze stambulskich hoteli i zdecydowali się odpowiedzieć na kilka pytań dziennikarzy.

Burak Özçivit śpiewa z żoną! Kim jest Fahriye Evcen? Zobacz ich zmysłowy teledysk!Zobacz więcej

Gwiazdorskie małżeństwo podjechało pod hotel luksusowym samochodem, którego tablice rejestracyjne zaczynają się od inicjałów ich syna Karana. Okazuje się, że każde auto Buraka ma takie rejestracje. Evcen i Özçivit przyznali, że mieli wspaniałe wakacje, a ich życie rodzinne jest w rozkwicie. Fahriye stwierdziła, że macierzyństwo jest niesamowite i mimo początkowych trudności, teraz czuje się znakomicie.

Dziennikarz zapytał więc, czy aktorka zamierza wrócić do pracy i czy w związku z tym wkrótce będzie można ponownie zobaczyć ją na ekranie. Żona Buraka uśmiechnęła się tylko i przemilczała. Tureckie media donoszą, że Evcen ma pojawić się w gościnnej roli w serialu "Gdzie jest mój agent?" ("Call my agent"). Aktorka nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła tym informacjom. Fanom pozostaje cierpliwie czekać!

Kryzys w związku Buraka Özçivita i Fahriye Evcen? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×