"Wieczna wiedźma". Przystojny Óscar Casas skradł już niejedno serce. Wkrótce zagra w kolejnym serialu Netflix!

Óscar Casas dzięki roli w serialu "Wieczna wiedźma" skradł już niejedno serce! Przystojny aktor wkrótce wystąpi w kolejnej produkcji Netfliksa. Co to będzie? Zdradzamy i przy okazji przybliżamy sylwetkę młodego hiszpańskiego amanta, którego kariera nabiera rozpędu.

Multimedia

Óscar Casas to jeden z najpopularniejszych hiszpańskich aktorów młodego pokolenia. Urodzony 21 września 1998 roku w Barcelonie Óscar zdążył już namieszać w rodzimym show biznesie i zaskarbić sobie sympatię młodych widzów.

Jego pierwszym dużym projektem filmowym był horror "Sierociniec". Casas zagrał też w filmowych hitach takich jak: "Trzy metry nad niebem" i "Tylko Ciebie chcę". Widzów Netfliksa rozkochał w sobie dzięki roli Kobo z serialu "Wieczna wiedźma", a już wkrótce pojawi się w kolejnej produkcji amerykańskiego serwisu.

Blanca Suárez z "Telefonistek" gwiazdą nowego serialu Netflix. O czym będzie? Zobacz więcej

Chodzi o serial "Jaguar", w którym w roli głównej wystąpi Blanca Suárez z "Telefonistek". Óscar Casas wcieli się w Castro - jednego z agentów tajnej grupy, która pragnie wymierzyć sprawiedliwość wojennemu zbrodniarzowi. Akcja tego serialu będzie rozgrywać się w latach 60. XX w.

Óscar Casas ma dopiero 21 lat a już robi zawrotna karierę. Na Instagramie ma ponad 3 mln obserwujących. Zobaczcie, co wrzuca do sieci. Kim jest jego dziewczyna? Zdradzamy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mario Casaa (gość)

    W tekście jest błąd. W Trzy metry nad niebiem i tylko Ciebie chce zagrał starszy brat Oscara - Mario Casas. Proszę o sprawdzanie informacji

    16.09.2020 10:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×