"Wiedeńska krew" odcinek 3. Max wskazuje Oskarowi schemat, który sugeruje, że doszło do morderstwa! Odnajdą winnego? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami ostatni odcinek miniserialu pt. "Wiedeńska krew". Max wskazuje Oskarowi schemat, który sugeruje, że doszło do morderstwa! Odnajdą winnego? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 3. odcinku "Wiedeńskiej krwi".

Multimedia

"Wiedeńska krew" odcinek 3. w niedzielę, 26.07.2020, o godzinie 21:30 na kanale Epic Drama - sprawdź program tv

W 3. odcinku serialu "Wiedeńska krew" młody krewny Maxa załamuje się po utonięciu swojego przyjaciela ze szkoły wojskowej. Policja uznaje tę śmierć za wypadek, ale Max wskazuje Oskarowi schemat, który sugeruje, że doszło do morderstwa.

Przyjęcie zaręczynowe Maxa zostaje zakłócone. Oskar złapał winnego? Sprawdź, co się wydarzy!Zobacz więcej

Uznany scenarzysta Steve Thompson ("Deep State: Tajny układ", "Jericho", "Sherlock") oparł fabułę "Wiedeńskiej krwi" na bestsellerowych powieściach Franka Tallisa. Głównym bohaterem jest Max Liebermann (Matthew Beard) - młody, niezwykle zdolny Anglik, uczeń twórcy psychoanalizy, Zygmunta Freuda. Max spotyka Oskara Rheinhardta (Juergen Maurer), inspektora policji, który zmaga się z wyjątkowo skomplikowaną sprawą serii makabrycznych morderstw.

Serial został wyreżyserowany przez Roberta Dornhelma, nominowanego do Oscara i Emmy ("Anna Frank: Cała prawda") oraz Umuta Daga ("Pęknięcia w betonie").

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×