"Wiedźmin". Eva Green nie ma czasu dla Netflixa! Aktorka wystąpi w serialu BBC Two "Wszystko, co lśni" [ZDJĘCIA]

Eva Green to dla wielu fanów sagi Sapkowskiego idealny materiał na odtwórczynie roli Yennefer w serialu "Wiedźmin". Aktorka przyjęła jednak propozycję zagrania w nowym serialu BBC Two pt. "Wszystko, co lśni" przez co może nie mieć czasu dla Netflixa.

Multimedia

Eva Green jako Yennefer w serialu "Widźmin" od Netflixa? To marzenie niejednego widza. Zgrabna brunetka o elektryzującym spojrzeniu idealnie pasowałaby do roli ukochanej Geralta w którego - jak już wiemy - wcieli się Henry Cavill. Od dawna plotkuje się jednak, że budżet netfliksowego "Wiedźmina" nie pozwoli twórcom na obsadzenie w głównych rolach największych gwiazd Hollywood.

Nastolatka z Polski na castingu do roli Ciri! Twórcy ugięli się pod presją fanów? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Eva Green może również nie mieć czasu dla Netflixa, gdyż zagra główną rolę w nowym serialu BBC Two na podstawie powieści "Wszystko, co lśni" Eleanor Catton. Za produkcję serialu odpowiadają Working Title Television, BBC Two oraz TVNZ, a całość reżyseruje Claire McCarthy.

Według serwisu T24, kandydatką do roli Yennefer jest też młodziutka Anya Chalotra. Informację podała też strona Recapped.com, która już 26 sierpnia informowała o tym, że Henry Cavill zagra Geralta. Przypominamy, że za reżyserię "Wiedźmina" będą odpowiadać Alik Sakharov (4 odcinki, w tym pierwszy), Alex Garcia Lopez (2 odcinki) oraz Charlotte Brändström (2 odcinki). Ostatnio głośno było również o aktorce, która miałaby się wcielić w serialową Ciri. Według ogłoszenia castingowego, które pojawiło się na stronie jednego z młodzieżowych brytyjskich teatrów, twórcy szukają do tej roli reprezentantki mniejszości etnicznej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ABC (gość)

    Zgadzam się z przedmówcą!

    29.09.2018 19:13
  • Metalmartin (gość)

    I dobrze. Tylko Katie McGrath! Jest do tej roli idealna

    28.09.2018 12:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×