"Wiedźmin". Henry Cavill o poświęceniu do roli Geralta. Aktor nie pił wody, żeby dobrze wypaść w rozbieranej scenie!

Dla Henry'ego Cavilla rola Geralta jest spełnieniem marzeń. Aktor bardzo zaangażował się w proces powstawania serialu "Wiedźmin" i był gotowy na spore poświęcenie do roli. Henry Cavill wyjawił niedawno, że nie pił wody, żeby dobrze wypaść w rozbieranej scenie!

Multimedia

20 grudnia na platformie Netflix pojawił się długo wyczekiwany serial "Wiedźmin". Produkcja wzbudziła w widzach i krytykach mieszane emocje. Pozytywne recenzje zbiera za to odtwórca tytułowej roli, Henry Cavill, dla którego rola Geralta była spełnieniem marzeń. Aktor zaczął zabiegać o angaż do serialu na długo przed startem zdjęć.

Zadzwoniłem do moich agentów i powiedziałem: "Chcę wejść do tego pokoju tak szybko, jak to możliwe i sprawdzić, czy mogę to dostać. To bardzo, bardzo dla mnie ważne [...] To spełnienie marzeń. Uważam, że jestem szczęściarzem - tłumaczył na konferencji prasowej serialu Cavill.

Mark Hamill chce zagrać Vesemira! Lauren Schmidt Hissrich opowiada!Zobacz więcej

Kiedy udało mu się już zdobyć tę rolę, Cavill bardzo zaangażował się w proces powstawania serialu "Wiedźmin". Był nawet gotowy na spore poświęcenie, aby dobrze wypaść na ekranie. Henry Cavill wyjawił niedawno, że przed nagraniami do słynnej sceny w balii zrezygnował nawet z picia wody.

To był koszmar. Kiedy jesteś odwodniony przez trzy dni, to dochodzisz do takiego stanu, że jesteś w stanie wyczuć wodę w pobliżu - żartował Henry Cavill w programie "The Graham Norton Show".

Miało mu to pomóc w pozbyciu się wody podskórnej z organizmu. Dzięki temu jego umięśnione ciało lepiej prezentowało się na ekranie.

Zobacz galerię

Zobacz, jak wyglądała premiera serialu "Wiedźmin" w Warszawie:

Komentarze

Skomentuj
  • Rey (gość)

    Żebrowski i tak lepszy był

    03.01.2020 19:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×