"Wiedźmin" Netflix. Carmel Laniado w obsadzie 2. sezonu! Zagra postać, której nie było w książkach Sapkowskiego!

Nowa twarz w drugim sezonie "Wiedźmina"! Do obsady dołączyła Carmel Laniado, aktorka znana m.in. z filmu "Doktor Dolittle". Wiemy, w kogo się wcieli!

Multimedia

Nowa twarz w 2. sezonie "Wiedźmina"

Do obsady 2. sezonu "Wiedźmina" dołączyła 14-letnia Carmel Laniado. Aktorka pojawi się przynajmniej w trzech odcinkach serialu Netflixa. Wiadomo już także, że zagra młodą dziewczynę o imieniu Violet, która pod płaszczykiem chętnej do zabawy, inteligentnej, ale i kapryśnej dziewczynki ukrywać będzie sadystyczny charakterek. Będzie to bohaterka, której nie było w książkach Andrzeja Sapkowskieg. Została stworzona na potrzeby serialu.

Wielkie zmiany w serialu Netflixa! Widzowie je docenią?Zobacz więcej

W roli Geralta, podobnie jak w pierwszym sezonie, zobaczymy Henry'ego Cavilla. Zdjęcia do serialu mają rozpocząć się w lutym i będą odbywać się w Anglii. Później ekipa przeniesie się do Szkocji oraz Europy Wschodniej. Warto przypomnieć, że pierwszy sezon realizowany był w Polsce, Hiszpanii i na Węgrzech.

Pierwszy sezon "Wiedźmina" odnotował ogromny sukces na Netflixie - miał największą oglądalność wśród wszystkich pierwszych sezonów produkcji koncernu. W serialu oprócz Cavilla występują również m.in. Freya Allan (Ciri), Anya Chalotra (Yennefer), Jodhi May (Calanthe), Mimi Ndiweni (Fringilla), Millie Brady (Renfri) i MyAnna Buring (Tissaia).

Walka w Blaviken ujęcie po ujęciu. Henry Cavill tłumaczy, jak kręcono spektakularną sekwencjęZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×