"Wiedźmin" Netflix. Geralt walczy z potworami! Henry Cavill pokazał, jakie ślady na ciele łowcy zostawiły potwory!

Henry Cavill podgrzewa atmosferę wokół serialu "Wiedźmin" Netflixa! Aktor pochwalił się w mediach społecznościowych nowym zdjęciem - oprócz imponującej muskulatury, widzimy na nim blizny serialowego Geralta! Zobaczcie, jakie ślady na ciele łowcy zostawiły potwory!

Multimedia

Premiera serialu "Wiedźmin" Netflixa zbliża się wielkimi krokami. Produkcja o zmutowanym łowcy potworów zadebiutuje w serwisie w czwartym kwartale 2019 roku. Zwiastuna "Wiedźmina" jak nie było, tak nie ma, ale w sieci co rusz pojawiają się nowe "przecieki" z planu m.in. zdjęcia aktorów, rekwizytów, czy poszczególnych lokacji.

Nie żyje Mya-Lecia Naylor! Serialowa Triss Merigold miała zaledwie 16 lat! Zobacz więcej

Swoją cegiełkę dorzucił niedawno Henry Cavill. Aktor pochwalił się w mediach społecznościowych nowym zdjęciem - oprócz imponującej muskulatury, widzimy na nim nową bliznę serialowego Geralta! Nie ma wątpliwości, że ślad na ciele łowcy zostawił potwór, z którym przyszło mu się mierzyć.

Kiedy zabierasz pracę do domu - podpisał nową fotkę Henry Cavill

Andrzej Sapkowski na planie serialu! Zdradził, co najbardziej podoba się mu w serialowym wiedźminie!Zobacz więcej

Przypominamy, że 1. sezon serialu "Wiedźmin" będzie liczyć 8 odcinków. W postać Geralta z Rivii wciela się Henry Cavill. Producentką wykonawczą serialu jest Lauren Schmidt Hissrich, natomiast za reżyserię odpowiadają: Alik Sakharov (4 odcinki, w tym pierwszy), Alex Garcia Lopez (2 odcinki) oraz Charlotte Brändström (2 odcinki). Zdjęcia do adaptacji głośnych powieści Andrzeja Sapkowskiego kręcone były już na Węgrzech, Wyspach Kanaryjskich i w Polsce. Fani produkcji podejrzewają, że zamek Ogrodzieniec w Podzamczu może pełnić rolę pełnić funkcję Kaer Morhen, siedziby wiedźmińskiej szkoły cechu Wilka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×