"Wiedźmin" Netflix. Maciej Musiał walczył o inną rolę w serialu! Dlaczego za pierwszym razem został odrzucony?

Maciej Musiał to jedyny polski aktor, którego zobaczymy w serialu "Wiedźmin" Netflixa. Młody aktor w programie Kuby Wojewódzkiego ujawnił, że casting wygrał dopiero za drugim podejściem. O jaką rolę w "Wiedźminie" walczył Maciej Musiał i dlaczego za pierwszym razem został odrzucony?

Multimedia

Maciej Musiał w 1. sezonie serialu "Wiedźmin" Netflixa wcieli się w postać tajemniczego sir Lazlo. Postać ta została stworzona specjalnie na potrzeby serialu. Jak wynika z pierwszego zwiastuna bohater Macieja Musiała pojawi się w wątku młodziutkiej Ciri (Freya Allan), która będzie zmuszona uciekać z Cintry.

Maciej Musiał jako tajemniczy sir Lazlo w zwiastunie serialu Netflixa! Zobacz więcej

Maciej Musiał jakiś czas temu był gościem programu Kuby Wojewódzkiego. Młody aktor opowiadał o tym, jak udało mu się zdobyć rolę w "Wiedźminie". Musiał przyznał, że casting był normalny, ale angaż do serialu otrzymał dopiero za drugim podejściem.

Pierwszy casting był na inną rolę, ale byłem do niej za stary, więc nie udało mi się - powiedział Maciej Musiał.

Aktor znany z serialu "Rodzinka.pl" oraz "1983" nie ujawnił jednak, o jaką rolę w "Wiedźminie" starał się za pierwszym razem.

Zobacz galerię

Przypominamy, że 1. sezon "Wiedźmina" składa się z ośmiu odcinków, które bazują na opowiadaniach Andrzeja Sapkowskiego. Oficjalna data premiery serialu nie jest jeszcze znana, ale mówi się, że będzie to 20 grudnia 2019 roku.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×