"Wiedźmin" Netflix. Nie żyje Mya-Lecia Naylor! Serialowa Triss Merigold miała zaledwie 16 lat!

Nie żyje Mya-Lecia Naylor - młodziutka aktorka, która dostała angaż w serialu "Wiedźmin" Netflixa. Serialowa Triss Merigold miała zaledwie 16 lat! Co było przyczyną śmierci? Enigmatyczny wpis agencji reprezentującej brytyjską aktorkę niewiele wyjaśnia.

Multimedia

Mya-Lecia Naylor nie żyje

Brytyjska gwiazda BBC Children, znana z takich produkcji jak „Absolutnie fantastyczne”, "ex Zero", "Code Red" i filmu "Atlas chmur" nie żyje. Mya-Lecia Naylor odeszła niespodziewanie 7 kwietnia 2019 roku. Aktorka miała zaledwie 16 lat. Informację o jej śmierci jako pierwsza przekazała rodzina.

Serial Netfliksa kręcony jest w Polsce? Ten zamek może być legendarnym Kaer Morhen!Zobacz więcej

Na Twitterze pojawił się też komunikat agencji aktorskiej reprezentującą Naylor, w którym zamieszczono numer telefonu zaufania dla młodzieży. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci aktorki.

Z przykrością ogłosić musimy, że Mya-Lecia, którą znacie z "Millie Inbetween" i "Absolutnie fantastyczne" nie żyje. Była bardzo częścią rodziny BBC Children i niezwykle utalentowaną aktorką, piosenkarką i tancerką. Będziemy za nią bardzo tęsknić i jesteśmy pewni, że dołączycie do nas, wysyłając jej rodzinie i przyjaciołom dużo miłości w tym trudnym czasie. Wiemy, że ta wiadomość jest druzgocąca. Jeżeli zmagasz się z czymś i czujesz, że nie masz nikogo, z kim możesz porozmawiać możesz zadzwonić na @Childline_official” - czytamy w oświadczeniu.

Telefon zaufania działa również w Polsce.

  • Kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych czynny codziennie w godzinach 14:00 – 22:00: 116 123
  • Kryzysowy telefon zaufania dla młodzieży czynny codziennie w godzinach 14:00 – 22:00: 116 111
  • Centrum wsparcia osób w kryzysie: 800 70 2222

Mya-Lecia Naylor "Wiedźmin"

Młodziutka Brytyjka zdobyła angaż w serialu "Wiedźmin" Netflixa, którego premiera zaplanowana została na czwarty kwartał br. Mya-Lecia Naylor w "Wiedźminie" miała się wcielić w młodszą wersję Triss Merigold. Nie wiadomo, czy sceny z jej udziałem zostały już nakręcone. Dorosłą wersję rudowłosej czarodziejki kreuje w serialu Anna Shaffer.

Przypominamy, że 1. sezon serialu "Wiedźmin" będzie liczyć 8 odcinków. W postać Geralta z Rivii wciela się Henry Cavill. Producentką wykonawczą serialu jest Lauren Schmidt Hissrich, natomiast za reżyserię odpowiadają: Alik Sakharov (4 odcinki, w tym pierwszy), Alex Garcia Lopez (2 odcinki) oraz Charlotte Brändström (2 odcinki).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • kittylaura96 (gość)

    w tej chwili nie żyje

    18.04.2019 13:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×