"Wiedźmin". Netflix pracuje nad serialem animowanym o Geralcie? Co wiadomo o animacji z uniwersum "Wiedźmina"?

Wyczekiwany "Wiedźmin" z Henrym Cavillem w roli Geralta z Rivii to nie wszystko! Według najnowszych plotek Netflix pracuje jeszcze nad pobocznym projektem, który również będzie osadzony w świecie z książek Andrzeja Sapkowskiego. Mowa o animacji, która opowiadałaby o mniej znanych postaciach z uniwersum "Wiedźmina".

Multimedia

Animowany "Wiedźmin" w planach Netflixa

Autorzy bloga Recapped dotarli do nieoficjalnych informacji, z których wynika, że Netflix oprócz serialu "Wiedźmin" z Henrym Cavillem w roli głównej, pracuje jeszcze nad drugim projektem osadzonym w świecie z książek Andrzeja Sapkowskiego. Chodzi o serial animowany, który opowiadałaby o mniej znanych postaciach z uniwersum "Wiedźmina". Animacja miałaby podtrzymać zainteresowanie historią Geralta z Rivii w okresie między premierą 1. i 2. sezonu "Wiedźmina".

Według serwisu Reccaped Netflix jakiś czas temu przeprowadzał casting dla aktorów, którzy mieliby podkładać głosy w nowej serii. Informacją o użyczeniu głosu jednej z postaci z uniwersum "Wiedźmina" pochwaliła się już niemiecka aktorka Helena Klaus.

Nowe zdjęcie Geralta z Rivii! Data premiery inna niż wcześniej podano?Zobacz więcej

Przypomnijmy, że premiera aktorskiego serialu "Wiedźmin" odbędzie się na Netflix pod koniec 2019 roku. Pierwszy sezon "Wiedźmina" wyreżyserowali: Alik Sakharov (4 odcinki, w tym pierwszy), Alex Garcia Lopez (2 odcinki) oraz Charlotte Brändström (2 odcinki). Odcinki będą bazowały na opowiadaniach Andrzeja Sapkowskiego, które najlepiej wprowadzają do magicznego i niebezpiecznego świata Geralta z Rivii. Oprócz wątków znanych z książek showrunnerka "WIedźmina" zdecydowała się wykorzystać nowe elementy historii m.in. rozbudować wątek Yennefer. Jak zapewniają twórcy, w serialu nie zabraknie potworów, jednak walka z nimi będzie jedynie tłem dla większych wydarzeń. W pierwszym sezonie „Wiedźmina” nie pojawi się za to żaden antagonista.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×