"Wiedźmin" Netflix. Serial jest kręcony w Polsce? Zamek Ogrodziniec może być legendarnym Kaer Morhen! [ZDJĘCIA]

Według nieoficjalnych informacji część zdjęć do serialu "Wiedźmin" Netflix będzie kręcił w Polsce! Sprawdź, gdzie może pojawić się ekipa Netflixa!

Multimedia

Trwają intensywne prace nad serialem "Wiedźmin" z Henrym Cavillem w roli głównej. Zdjęcia do adaptacji głośnych powieści Andrzeja Sapkowskiego kręcone są na Węgrzech, w Hiszpanii i... w Polsce! Według nieoficjalnych doniesień ekipa Netflixa ma pojawić się na zamku Ogrodzieniec w Podzamczu! Fani produkcji podejrzewają, że budowla może pełnić rolę pełnić funkcję Kaer Morhen, siedziby wiedźmińskiej szkoły cechu Wilka – twierdzy, w której Wiedźmin Geralt się szkolił i wychowywał.

Oficjalnie na zamku mają odbywać się prace remontowe, ale w okolicy zamku widziano podobno samochody oznaczone napisem "WW. Ekipa Filmowa". Zamek Ogrodziniec znajduje się w malowniczej scenerii Jury krakowsko-częstochowskiej i został wzniesiony na przełomie XIV i XV wieku przez ród Włodków Sulimczyków. Obecnie pozostały już z niego wyłącznie ruiny, ale i one robią ogromne wrażenie.

Yennefer na pierwszym nagraniu z planu serialu! Zobacz, jak prezentuje się ukochana Geralta!Zobacz więcej

Nakręcenie części scen do "Wiedźmina" w Polsce byłoby swoistym hołdem dla kraju, w którym powstała postać Geralta. Miejmy nadzieję, że te doniesienia okażą się prawdziwe! Na premierę serialu będzie jednak trzeba jeszcze trochę poczekać. Powinna się odbyć na początku 2020 roku!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×