"Wiedźmin" Netflix". Spektakularne walki z wielkimi potworami w serialu? Tak twierdzi Nocny Król z "Gry o tron" [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Wiedźmin" Netflixa już w produkcji, a do mediów przedostają się kolejne informacje oraz plotki z planu. Vladimir Furdik, którego widzowie znają najlepiej z roli Nocnego Króla w "Grze o tron" ujawnił ostatnio kilka fabularnych smaczków dotyczących tego, z czym i kim będzie musiał zmierzyć się serialowy Geralt w 1. sezonie produkcji Netflixa. Wygląda na to, że czeka nas sporo spektakularnych pojedynków.

Multimedia

Vladimir Furdik, którego widzowie mogą kojarzyć z roli Nocnego Króla w "Grze o tron" jest koordynatorem kaskaderów na planie "Wiedźmina". Mężczyzna podczas grudniowego Comic Conu w Delhi zdradził kilka szczegółów na temat nowej produkcji Netflixa z Henrym Cavillem w roli głównej. Jak na łowcę potworów przystało, serialowy Geralt w 1. sezonie "Wiedźmina" stanie do walki m.in. z ogromnym pająkiem.

Słowacki aktor zdradził też, że w serialu zobaczymy starcie Geralta z grupą przeciwników. Wiedźmin będzie musiał uratować Ciri, nie obejdzie się więc bez rozlewu krwi. Sekwencja, którą opisał Furdik przypomina historię opisaną w opowiadaniu "Miecz przeznaczenia", gdy Ciri w Brokilonie spotyka Geralta, a ten ratuje ją przed potworami i przemienieniem w driadę.

Vladimir Furdik ma również pojawić się w małej roli w ósmym odcinku 1. sezonu "Wiedźmina".

Kim jest postać, w którą wcieli się Maciej Musiał? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przypominamy, że 31 października 2018 r. Netflix poinformował o starcie zdjęć do "Wiedźmina", udostępniając przy tym pierwsze zdjęcie Henry'ego Cavilla w roli Białego Wilka. W serialu oprócz niego wystąpią: Joey Batey, który wcieli się w Jaskiera, Eamon Farren jako Cahir, Lars Mikkelsen jako Stregobor, Royce Pierreson jako Istredd, Wilson Radjou-Pujalte jako Dara oraz Anna Shaffer jako Triss. Na początku października Netflix podał, że jedną z kluczowych ról - Ciri, księżniczki Cintry - zagra Freya Allan.

W pozostałe postacie z dworu w Cintrze wcielą się: Jodhi May jako Królowa Calanthe, Björn Hlynur Haraldsson, który zagra jej męża - rycerza Eista oraz Adam Levy w roli druida Myszowora. Czarodziejkę Yennefer zagra Anya Chalotra. MyAnna Buring wcieli się w Tissaię - rektorkę akademii czarodziejek w Aretuzie. Wiadomo już także, kto pojawi się w roli innych adeptek magii: Mimi Ndiweni zagra Fringillę a Therica Wilson-Read - Sabrinę. Wśród członków obsady znalazła się także Millie Brady, która zagra wygnaną księżniczkę Renfri, a także Maciej Musiał, który wcieli się w tajemniczą postać Sir Lazlo stworzoną specjalnie na potrzeby serialu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×