"Wiedźmin" Netflix. Widzowie kpią z kostiumów i rekwizytów bohaterów. "To wygląda gorzej niż nasza rodzima produkcja"

"Wiedźmin" Netflixa będzie gorszy od naszej rodzimej produkcji z 2002 roku z Michałem Żebrowskim w roli głównej? Tak sugerują niektórzy fani, po tym jak do sieci wyciekły materiały przedstawiające kostiumy i rekwizyty żołnierzy Nilfgaardu. Widzowie kpią ze strojów bohaterów i pytają czy Netflix pracuje nad zagraniczną wersją "Korony królów".

Multimedia

"Wiedźmin" Netflixa to jedna z najbardziej wyczekiwanych serialowych premier w 2019 roku. Projekt cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, ale Netflix nie spieszy się na razie z ujawnianiem szczegółów na temat tej produkcji. Wszystko wskazuje na to, że do momentu premiery, która zaplanowana została na czwarty kwartał br., będziemy dostawać jedynie strzępy informacji. Nic dziwnego, że w sieci coraz większą popularnością cieszą się przecieki z planu.

Żołnierze Nilfgaardu na pierwszych zdjęciach i nagraniu! Jak się prezentują?Zobacz więcej

Kilka dni temu informowaliśmy, że autorzy strony Redanian Intelligence opublikowali materiały przedstawiające żołnierzy Nilfgaardu. Zdjęcia i wideo nie spotkały się jednak z uznaniem Internautów, którzy błyskawicznie wyśmiali wygląd bohaterów. Fani twórczości Andrzeja Sapkowskiego twierdzą, że ich stroje przypominają bardziej kostiumy z Teatru Telewizji niż wysokobudżetowej produkcji Netflixa.

Skąd te miecze? Od armii orków z planu Władcy Pierścieni?

To wygląda gorzej niż nasza rodzima produkcja z Żebrowskim

czyli Wiedźmin to zagraniczna wersja Korony królów?

Nilfgaardzki rynsztunek oprócz negatywnych komentarzy, doczekał się też wielu prześmiewczych memów. Czy wy też uważacie, że "Wiedźmin" Netflixa będzie gorszy od naszej rodzimej produkcji z 2002 roku z Michałem Żebrowskim w roli głównej? Naszym zdaniem warto jednak wstrzymać się z wyrokowaniem do czasu, aż w sieci pojawi się pierwszy zwiastun serialu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Bart (gość)

  Mi się wydaje, że niestety większość efektów będzie nakładana komputerowo w post produkcji, stąd te dziwaczne, niedorobione stroje. Przecież oni w kaloszach tam chodzą :) Szkoda, że teraz już się nie robi prawdziwych rekwizytów jak za czasów ,,Władcy Pierścieni''- ale wiadomo chodzi o zaoszczędzenie pieniędzy. Mam tylko nadzieję, że nie wyjdzie to sztucznie.

  30.05.2019 08:49
 • Daast (gość)

  Napisać że Nilfgaardczycy na tych zdjęciach wyglądają żenująco, to zachować szczyt powściągliwości. Nawet nie chodzi o to, ze te zbroje są brzydkie i infantylnie tandetne. Chodzi o to że są idiotyczne. Efekt "pomarszczonego ubrania" w metalu można by osiągnąć tylko za pomocą odlewu. Odlewane żelazo jest kruche. Żeby zapewniało ochronę, musiałoby być bardzo grube. Tak grube, że ciężar uniemożliwiałby noszenie. Odlewać można pancerze czołgów, ale nie zbroje dla ludzi.

  29.05.2019 22:37
 • DH (gość)

  Właśnie jestem po dokumencie "ostatnia warta" o powstawaniu 8 sezonu got i jestem w szoku jak to wszystko tandetnie wyglądało podczas kręcenia serialu od scenerii przez dekoracje po kostiumy całkowity kontrast do tego co ostatecznie pokazano nam na ekranie. Co się tyczy wiedźmina i komentowanych w ostatnich dniach nilwgardzkich piechurów według mnie wyglądają dokładnie tak jak salamandry Sapkowskiego powinny wyglądać.

  28.05.2019 20:41
 • Jachaś (gość)

  Ja czekam z niecierpliwością

  28.05.2019 10:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×