"Wiedźmin" Netflix. Wyciekła data premiery 1. sezonu? Serial pojawi się w bibliotece Netflixa już za kilka tygodni?!

"Wiedźmin" - Netflix nadal zwleka z oficjalną informacją dotyczącą daty premiery serialu z Henrym Cavillem w roli głównej, ale rozwiązły język jednego z pracowników streamingowego giganta sprawił, że do sieci najprawdopodobniej wyciekła już pilnie strzeżona tajemnica. Czy "Wiedźmin" pojawi się w bibliotece Netflixa już za kilka tygodni?!

Multimedia

Wyciekła data premiery 1. sezonu "Wiedźmina"?

Czy data premiery "Wiedźmina" Netflixa jest już znana? Giovanni Eūgene Altamarquéz - jeden z pracowników firmy opublikował na swoim Twitterze kilka interesujących wpisów, z których wynika, że premiera 1. sezonu "Wiedźmina" odbędzie się już za kilka tygodni.

Ekranizacja polskiej powieści zastąpi "Grę o tron"? Zagraniczne media zachwycone zwiatunem!Zobacz więcej

Altamarquéz w pierwszym swoim wpisie zasugerował, że premiera serialu może odbyć się już w październiku 2019. W kolejnym stwierdził natomiast, że najbardziej prawdopodobną datą premiery jest jednak piątek, 1 listopada 2019 roku. Co ciekawe, w opisie pracownika Netflixa na Twitterze nadal widnieje październikowa data, a konkretnie 19 października.

TheWitcher Season 1 Oct 19 - czytamy na stronie.

Jak interpretujecie tajemnicze wpisy pracownika Netflixa? Myślicie, że "Wiedźmin" zadebiutuje w serwisie już za kilka tygodni? Przypominamy, że zdjęcia do 1. sezonu "Wiedźmina" trwały od 31 października 2018 r. do 30 maja 2019 roku. Początkowo mówiło się, że premiera serialu odbędzie się 20 grudnia 2019 roku.

Garbata Yennefer w zwiastunie serialu. Dlaczego ukochana Geralta odstrasza swoim wyglądem?Zobacz więcej

Pierwszy sezon "Wiedźmina" wyreżyserowali: Alik Sakharov (4 odcinki, w tym pierwszy), Alex Garcia Lopez (2 odcinki) oraz Charlotte Brändström (2 odcinki). Odcinki będą bazowały na opowiadaniach Andrzeja Sapkowskiego, które najlepiej wprowadzają do magicznego i niebezpiecznego świata Geralta z Rivii. Oprócz wątków znanych z książek, showrunnerka "WIedźmina" zdecydowała się wykorzystać nowe elementy historii m.in. rozbudować wątek Yennefer.Jak zapewniają twórcy w serialu nie zabraknie potworów, jednak walka z nimi będzie jedynie tłem dla większych wydarzeń. W pierwszym sezonie „Wiedźmina” nie pojawi się za to żaden antagonista.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×