"Wiedźmin". Netflix zadowolony z serialu? Kolejne sezony historii Geralta to czysta formalność?

Wygląda na to, że "Wiedźmin" spełnił oczekiwania Netflixa. Zdjęcia do serialu trwają wciąż na Węgrzech, ale w sieci pojawiły się pierwsze informacje dotyczące przedłużenia serialu o kolejne sezony. Czy plotki te okażą się prawdziwe?

Multimedia

Jakiś czas temu informowaliśmy o poście Henry'ego Cavilla, w którym aktor zapewniał, że serial "Wiedźmin" będzie niesamowity. W sieci pojawił się teraz kolejny wpis sugerujący, że netfliksowa adaptacja książek Andrzeja Sapkowskiego ma się świetnie. KC Walsh z GeeksWorldwide podzielił się na Twitterze ciekawą informacją. Zdaniem dziennikarza, Netflix jest bardzo zadowolony z "Wiedźmina", co może prowadzić do zamówienia kolejnych sezonów przed emisją pierwszej serii lub tuż po jej premierze, która zaplanowana jest na 2019 rok.

Redaktor naczelny GeeksWorldwide sugeruje również, że Henry Cavill będzie musiał wkrótce pożegnać się z rolą Supermana, ponieważ praca na planie kolejnych sezonów "Wiedźmina" może zajmować mu od 6 do 8 miesięcy.

Henry Cavill zapewnia, że serial będzie niesamowity. Ekipa pracuje na Węgrzech w pocie czoła! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Szczegóły serialu "Wiedźmin" owiane są na razie tajemnicą. Showrunnerka serialu - Lauren S. Hissrich dzieli się z fanami jedynie strzępkami informacji. Ostatnio opublikowała w sieci zdjęcie kostiumy jednej z bohaterek. Ogromne poruszenie wzbudziły też zdjęcia dodane przez "Olimarville'a", który najprawdopodobniej jest grafikiem związanym z produkcją, zajmujący się storyboardami, czyli rysunkowymi scenopisami. Na fotkach widzimy wielką salę i mnóstwo ludzi, a wystrój - w tym sztandary z trzema lwami - wskazują na uroczystość w zamku w Cintrze wydaną dla Pavetty.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ejże, nie gry, książek (gość)

    przecież showrunnerka mocno zaznaczała w wywiadach i postach, że serial zostanie opracowany na bazie pierwowzoru literackiego, nie adaptacji CDProjektu...

    18.01.2019 13:24
  • Taki żarcik (gość)

    "W sieci pojawił się teraz kolejny wpis sugerujący, że netfliksowa adaptacja książek Andrzeja Sapkowskiego ma się świetnie." - Adaptacja gry, nie książek!!! ;-)

    26.12.2018 21:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×