"Wiedźmin" Netflix". Żołnierze Nilfgaardu na pierwszych zdjęciach i nagraniu! Jak się prezentują?

Kolejny przeciek z planu serialu "Wiedźmin" trafił do sieci! Tym razem mowa o zdjęciach i nagraniu żołnierzy Nilfgaardu. Jak prezentują się bohaterowie 1. sezonu "Wiedźmina" Netflixa? Zobaczcie materiały, które trafiły do Internetu!

Multimedia

Autorzy strony Redanian Intelligence opublikowali kolejne materiały z planu serialu "Wiedźmin" Netflixa. Widzimy na nich żołnierzy Nilfgaardu - ich broń oraz zbroje z charakterystycznym dla Cesarstwa symbolem. Oprócz zdjęć, w sieci pojawił się też materiał wideo, który możecie zobaczyć poniżej.

Premiera serialu "Wiedźmina" już pod koniec 2019 roku. Może kolejne przecieki z planu skłonią showrunnerkę serialu - Lauren Schmidt Hissrich oraz Netflixa do zaprezentowania oficjalnych materiałów z planu.

Zobacz galerię

Przypominamy, że oparty na bestsellerowej serii powieści serial "Wiedźmin" to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Nowe seriale fantasy. Poznaj 12 potencjalnych hitów w klimacie "Gry o tron"! Zobacz więcej

Produkcja serialu ruszyła 31 października 2018 r. Producentką wykonawczą serialu jest Lauren Schmidt Hissrich, a reżyseriami: Alik Sakharov (4 odcinki, w tym pierwszy), Alex Garcia Lopez (2 odcinki) oraz Charlotte Brändström (2 odcinki). Zdjęcia do "Wiedźmina" Netflixa kręcono m.in. na zamku Vajdahunyad w Budapeszcie, zamku w węgierskim miasteczku Tata, na wyspie La Palma i drugim pod względem wysokości szczycie Gran Canarii - Roque Nublo oraz w Polsce – na zamku Ogrodzieniec.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Codringher (gość)

    Wiedźmin to ma jednak dziwne szczęście do filmowców. Drugie podejście i znowu będzie parodia.

    30.05.2019 22:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×