"Wiedźmin". Przemiana Ciri w 2. sezonie. Jak zmieni się księżniczka Cirilla w nowych odcinkach?

Freya Allan będzie miała sporo do grania w 2. sezonie "Wiedźmina". Jej bohaterka, księżniczka Cirilla przejdzie przemianę w nowych odcinkach. Co się zmieni w Ciri? Showrunnerka serialu ujawniła właśnie pierwsze szczegóły.

Multimedia

Lauren Schmidt Hissrich coraz chętniej wypowiada się o 2. sezonie "Wiedźmina". Teraz, gdy znana jest już data wznowienia prac na planie (17 sierpnia 2020 roku), showrunnerka serialu może sukcesywnie ujawniać kolejne szczegóły.

Wiadomo, że w nowych odcinkach "Wiedźmina" Geralt, Ciri i Yennefer będą jak rodzina. Freya Allan będzie miała sporo do grania, bo jej księżniczka Cirilla przejdzie w nowych odcinkach przemianę. Widzowie zobaczą, jak Ciri staje się wojowniczką.

W drugim sezonie zgłębimy postać Ciri i znacznie lepiej ją zrozumiemy. To, jak dorasta i zaczyna trenować i staje się postacią z kolejnych książek, a nawet z gier wideo — zobaczymy, jak przeistacza się w tę osobę. Ale nie zmieni się całkowicie. Nie chcemy zapominać, skąd pochodzi — ujawniła Lauren Schmidt Hissrich w rozmowie z TVGuide.

Kolejni aktorzy dołączają do obsady. Kto pojawi się w serialu Netflixa?Zobacz więcej

W odróżnieniu od 1. sezonu, w nowych odcinkach nie będzie przeskoków czasowych, które dla wielu widzów były problematyczne. Główni bohaterowie mają przezywać przygody w tym samym czasie.

Na razie nie wiadomo jednak, kiedy 2. sezon "Wiedźmina" pojawi się na Netflix. Spekuluje się, że premiera serialu odbędzie się latem 2021 roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×