"Wiedźmin" sezon 2. Netflix nie przerywa prac na planie mimo epidemii koronawirusa! To bezpieczne?

Prace na planach wielu filmów i seriali zostały przerwane w związku z epidemią koronawirusa na świecie. Netflix także postanowił zawiesić zdjęcia wielu swoich produkcji. Z jednym wyjątkiem. Aktorzy i ekipa "Wiedźmina" wciąż pracują!

Multimedia

"Wiedźmin" - zdjęcia na planie 2. sezonu trwają mimo epidemii

Niemal wszystkie produkcje Netflixa, których nagrania odbywają się w USA i Kanadzie, zostały przerwane w związku z panującą na świecie epidemią koronawirusa. Inaczej mają się sprawy dotyczące seriali, które powstają w Europie. Jak się okazuje, zdjęcia do 2. sezonu "Wiedźmina" wciąż trwają.

"Dynastia", "Russian Doll" i inne seriale, które przegrały z koronawirusem. Daty premier zostaną przesunięte? Zobacz więcej

Prace nad "Wiedźminem" odbywają się w Wielkiej Brytanii. Jak dotąd nie pojawiły się informacje dotyczące przerwania zdjęć. W drugim tygodniu marca powstawały sceny rozgrywające się w Kaer Morhen, a na planie obecni byli m.in. Henry Cavill, Freya Allan i Kim Bodnia.

Przypomnijmy, że za reżyserię nowego sezonu odpowiedzialni będą odpowiednio, w przypadku odcinków 1. i 2. Stephen Surjik ("Umbrella Academy"), odcinków 3. i 4. Sarah O’Gorman ("Przeklęta"), odcinków 5. i 8. Ed Bazalgette ("Upadek królestwa"), a odcinków 6. i 7. Geeta V. Patel ("Meet The Patels"). Wśród aktorów znanych z pierwszego sezonu, którzy powrócą w nowej serii, znajdą się też m.in. MyAnna Buring w roli Tissaii, Tom Canton jako Filavandrel, Lilly Cooper jako Murta oraz Jeremy Crawford jako Yarpin Zigrin.

Kolejna gwiazda "Gry o tron" pojawiła się na planie serialu Netflixa!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×