"Wiedźmin". Twórczyni serialu wspomina popularność 1. sezonu: "Fani potrafią być albo z Tobą, albo przeciwko Tobie bardzo szybko"

Premiera 2. sezonu "Wiedźmina" to jedno z największych serialowych wydarzeń tego roku. Twórcy przy tej okazji udzielają wielu wywiadów. Lauren Schmidt Hissrich wspomina ogromną popularność, jaka towarzyszyła premierze pierwszego sezonu!

Multimedia

Lauren Schmidt Hissrich o popularności pierwszego sezonu "Wiedźmina"

Drugi sezon "Wiedźmina" jest już dostępny na Netfliksie! Przy okazji premiery nowych odcinków twórcy serialu udzielają wielu wywiadów. W rozmowie z Polsat Games Lauren Schmidt Hissrich, scenarzystka, twórczyni, kierowniczka planu oraz scenarzystka "Wiedźmina", wróciła wspomnieniami do ogromnej popularności, jaka towarzyszyła premierze pierwszych odcinków serialu.

Liczyłam na to [dużą popularność pierwszego sezonu zaraz po premierze - przyp. red.], ale nie spodziewałam się tego. Wiedziałam, że to, w co wchodzimy to oczywiście franczyza z już ogromną rzeszą fanów i fani potrafią być albo z Tobą, albo przeciwko Tobie bardzo szybko - zapewniała.

Twórczyni "Wiedźmina" przyznała również, że okres przed premierą serialu był dla niej tak intensywny, że gdy ta w końcu nastąpiła, przespała praktycznie cały tydzień, aż do Bożego Narodzenia. Kiedy dowiedziała się, jak wiele milionów ludzi na całym świecie śledzi serial i ogląda odcinki po kilka razy, była oszołomiona i szczęśliwa - jej zdaniem było to najlepsze uczucie na świecie.

Dawid Podsiadło fanem serialu? Muzyk zachwyca w materiale promującym nowy sezon!Zobacz więcej

Lauren Schmidt Hissrich została podpytana również o ewentualne "smaczki" nawiązujące do Polski czy też "puszczanie oczek" w stronę polskiego widza. Scenarzystka przyznała, że owszem, takie elementy znalazły się w fabule drugiego sezonu i warto ich wypatrywać. Dodała także, że jest ich znacznie mniej niż ona sama czy też inni twórcy produkcji by sobie życzyli. Powodem takiej sytuacji był wybuch pandemii koronawirusa, który znacznie ograniczył możliwości produkcyjne. Twórcy nie mogli, między innymi, nagrywać części scen w Polsce, mimo że pierwotnie właśnie taki był plan.

Oba sezony "Wiedźmina" są dostępne na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×