"Wiedźmin" w 15 minut. Netflix udostępnił krótkie podsumowanie 1. sezonu! Warto sobie przypomnieć przed premierą

Już za kilka dni na Netfliksie pojawią się nowe odcinki "Wiedźmina". Od premiery pierwszego sezonu minęły niemal dwa lata - trudno się dziwić osobom, którym część szczegółów zdążyła wypaść z głowy. Netflix znalazł rozwiązanie tego problemu!

Multimedia

"Wiedźmin" - 1. sezon w 15 minut

Już 17 grudnia na Netfliksie pojawi się 2. sezon "Wiedźmina". Epicka produkcja zadebiutowała na platformie w grudniu 2019 roku, co oznacza, że fani serialu czekają na jego kontynuację już niemal dwa lata. Nic dziwnego, że część widzów nie pamięta szczegółów tego, co się wydarzyło w pierwszym sezonie. Pewnie najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest obejrzenie pierwszego sezonu od początku, co jednak jeśli obawiamy się, że zabraknie nam czasu?

Warszawskie metro umożliwia podróż z Geraltem z Rivii. Zobaczcie, jak wyglądają wagony!Zobacz więcej

Netflix znalazł idealne rozwiązanie! W sieci został udostępniony klip wideo, który przedstawia skrót najważniejszych wydarzeń z pierwszego sezonu. Materiał trwa zaledwie 15 minut i jest pomocny nie tylko dla osób, które chcą sobie odświeżyć te treści, ale również dla tych, którym różne wątki i plany czasowe wydały się trudne do ogarnięcia i ułożenia sobie w głowie. Podsumowanie 1. sezonu "Wiedźmina" znajdziecie poniżej:

Zobacz galerię

Premiera 2. sezonu "Wiedźmina" już 17 grudnia 2021 roku!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×