"Wiedźmin". W drugim sezonie serialu "The Witcher" pojawią się nowi aktorzy! Kto dołączył do obsady?

Fani netfliksowej adaptacji sagi o Wiedźminie z niecierpliwością wyglądają wszystkich wieści dotyczących kolejnej odsłony serii. Twórcy serialu poinformowali o pojawieniu się nowych aktorów w drugim sezonie serialu. Kto dołączył do obsady?

Multimedia

"Wiedźmin - 2. sezon

Wiele osób czeka z niecierpliwością na moment, w którym w końcu będą mogli zobaczyć, co zmieniło się w drugiej odsłonie serialu "Wiedźmin". Niestety nie ma powodu zakładać, że nastąpi to w najbliższym czasie. Aby nieco zaspokoić ciekawość fanów, Netflix opublikował informacje dotyczące nowych aktorów, którzy pojawią się w serialu. Do obsady "Wiedźmina" dołączyli: Edward Rowe (znany z filmu "Przynęta"), Ed Birch (wcześniej pojawiał się w takich produkcjach jak "Upadek królestwa", "Alienista" czy "Sherlock") oraz Julie Barclay (znana z serialu "Broadchurch"). Edward Rowe ma wcielić się w postać Henselta - króla Kaedwen, natomiast role Eda Bircha i Julii Barclay są na razie nieznane.

Henry Cavill miał wypadek na planie 2. sezonu! Zdjęcia znowu będą przesunięte?Zobacz więcej

Niestety na odpowiedź na najbardziej nurtujące wszystkich fanów pytanie, dotyczące daty premiery drugiego sezonu, przyjdzie nam jeszcze poczekać. Niektórzy spekulują, że prawdopodobnie będzie ona miała miejsce jesienią tego roku, jednak póki co Netflix nie udzielił oficjalnych informacji na ten temat.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×