"Wiedźmin". Zakończyły się zdjęcia na planie hitu Netfliksa! Zobacz specjalny materiał wideo zza kulis!

Zdjęcia na planie 2. sezonu "Wiedźmina" dobiegły końca. Z tej okazji, twórcy przygotowali specjalny materiał wideo zza kulis, w którym zdradzają szczegóły tego, jak wyglądała ich praca w pandemicznej rzeczywistości. Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

Prace nad 2. sezonem "Wiedźmina"

Wszyscy fani "Wiedźmina" czekają na premierę drugiego sezonu produkcji. 158 dni po rozpoczęciu prac na planie, zdjęcia do drugiego sezonu serialu właśnie dobiegły końca. Prace nad serialem przebiegały z udziałem 15 lokalizacji w Wielkiej Brytanii, 89 członków obsady, około 1200 członków ekipy i całej masy nowych potworów - droga do zakończenia zdjęć była niemal tak spektakularna, jak sam serial.

Pojawiły się zdjęcia zza kulis 2. sezonu. Fani zwracają uwagę na część postaci!Zobacz więcej

Z okazji zakończenia prac na planie zdjęciowym serialu, Netflix opublikował specjalny materiał zza kulis, w którym możemy zobaczyć podekscytowanie obsady i ekipy - pod przewodnictwem showrunnerki Lauren Schmidt Hissrich - które udzieliło się wszystkim po zakończeniu zdjęć do długo oczekiwanej kolejnej części "Wiedźmina".

"Wiedźmin" - o czym będzie drugi sezon?

Geralt z Rivii jest przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden. Postanawia zabrać księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze znane mu miejsce — dom, w którym spędził dzieciństwo w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, zadanie Geralta jest o wiele bardziej niebezpieczne: musi chronić dziewczynę przed tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

Premiera 2. sezonu "Wiedźmina" ma mieć miejsce jeszcze w 2021 roku!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×