"Wiedźmin" zastąpi "Grę o tron"? Zagraniczne media zachwycone zwiatunem serialu Netfliksa!

Zwiastun serialu "Wiedźmin" od Netfliksa wywarł duże wrażenie na przedstawicielach zagranicznych mediów! Sprawdź, co piszą o ekranizacji powieści Sapkowskiego!

Multimedia

Premiera Netfliksowego "Wiedźmina" zbliża się wielkimi krokami! Nowy serial najprawdopodobniej pojawi się na platformie jeszcze w grudniu tego roku, a w sieci pojawił się już pierwszy zwiastun!

ZOBACZ ZWIASTUN SERIALU "WIEDŹMIN":

Klip w Polsce wywołał dość mieszane uczucia, lecz za granicą krytycy wypowiadają się o nim w samych superlatywach. Zdaniem autorki z amerykańskiego portalu WIRED serial "Wiedźmin" jest gotowy, by zająć miejsce "Gry o tron":

Historia oparta na prozie Andrzeja Sapkowskiego, która później przerodziła się w serię gier wideo, opowiada wiedźminie Geralcie z Rivii. Poluje on na potwory, jest pozbawiony uczuć, a jego najlepszym przyjacielem jest jego koń (w dużym uproszczeniu oczywiście). Co jednak o wiele istotniejsze, pełno tam pięknych postaci, wyjątkowych ujęć, a także przemocy i brutalności. Ma wszystko, co przyciągało widzów "Gry o tron". Nawet tych, których wcale nie obchodziły miecze i zaklęcia.

Maciej Musiał jako tajemniczy sir Lazlo w zwiastunie serialu Netflixa! Zobacz więcej

W podobnym tonie wypowiada się przedstawiciel programu Refinery29, która zwraca uwagę na to, że mimo osadzenia w świecie fantasy, to ludzie znajdują się na pierwszym planie i to oni tworzą największe zagrożenie dla świata. I to nawet dla świata, w którym obok nich funkcjonują potwory.

O zwiastunie serialu "Wiedźmin" wypowiedział się nawet magazyn Forbes. Paul Tassi w swoim tekście zachwala klip i twierdzi, że "wygląda on niebywale"!

Ten dwuminutowy spot to zaledwie "teaser", ale i tak dostarcza mnóstwo materiału, który po prostu wygląda fantastycznie! Henry Cavill, wielki fan "Wiedźmina", wygląda świetnie i jak widać doskonale zachował swoją posturę Supermana. Naprawdę nie widzę niemalże niczego, na co fani książek lub gier mogliby narzekać.

Lauren Hissrich ujawnia istotne szczegóły! Będą nowe elementy historii, których nie było w książkach i grach!Zobacz więcej

Możemy się spodziewać, że po premierze serialowy "Wiedźmin" również doczeka się wielu recenzji w mediach na całym świecie. Miejmy nadzieję, że będą równie pozytywne, jak pierwsze wrażenia po obejrzeniu zwiastuna!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kolo (gość)

    Cavil megaSexy!

    23.07.2019 10:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×