Wiedźmin

"Wiedźmin" Netflix". Geralt, Triss i Ciri oczami internautów. Zobacz fanowskie plakaty serialu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Premiera serialu "Wiedźmin" Netflixa już w 2019 roku, ale szczegóły wciąż trzymane są w tajemnicy. Fani ze zniecierpliwieniem wyczekują jakichkolwiek informacji oraz materiałów promocyjnych. W związku z ich brakiem, sami przygotowują fanowskie plakaty z podobiznami ulubionych bohaterów. Zobaczcie serialowego Geralta, Triss i Ciri oczami internautów.

18.01.2019Wiedźmin

"Wiedźmin" wypełni lukę po "Grze o tron"? Porównujemy potencjał obu historii!

Andrzej Sapkowski oraz George R.R. Martin – dwóch autorów, którzy stworzyli bardzo popularne, uznawane za wręcz kultowe, dzieła z gatunku literatury fantasy. Ich powieści w papierowym wydaniu łączy pozornie niewiele, ale obie mają ogromny potencjał na udaną adaptację. HBO przekuło już w sukces „Pieśń lodu i ognia”, czy Netflix dorówna mu z ekranizacją sagi Sapkowskiego? Spróbowaliśmy znaleźć punkty wspólne i największe różnice, które łączą i dzielą oba dzieła i pokazują, na czym można budować udany serial fantasy. Jak w naszym porównaniu potencjał „Wiedźmin" wypada na tle „Gry o tron"?

29.12.2018Seriale zagraniczne

"Wiedźmin" Netflix". Spektakularne walki z wielkimi potworami w serialu? Tak twierdzi Nocny Król z "Gry o tron" [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Wiedźmin" Netflixa już w produkcji, a do mediów przedostają się kolejne informacje oraz plotki z planu. Vladimir Furdik, którego widzowie znają najlepiej z roli Nocnego Króla w "Grze o tron" ujawnił ostatnio kilka fabularnych smaczków dotyczących tego, z czym i kim będzie musiał zmierzyć się serialowy Geralt w 1. sezonie produkcji Netflixa. Wygląda na to, że czeka nas sporo spektakularnych pojedynków.

11.12.2018Wiedźmin

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×