"Wielka". Komediowy serial o Katarzynie Wielkiej otrzyma 2. sezon! Kiedy premiera?

Dobre wiadomości dla wszystkich fanów nowego komediowego serialu o Katarzynie Wielkiej. Platforma Hulu, która jest oryginalnym nadawcą produkcji, zamówiła 2. sezon serialu "Wielka"!

Multimedia

Fani historii, Katarzyny Wielkiej oraz Elle Fanning mogą zacierać ręce! Serial "Wielka" został tak dobrze przyjęty, że otrzymał już zamówienie na 2. sezon!

Informacje te potwierdza nadawca produkcji, czyli platforma Hulu. W Polsce widzowie "Wielką" mogą oglądać za pośrednictwem HBO.

Serial "Wielka" pokazuje drogę, jaką pokonała Katarzyna Wielka od nikomu nieznanej outsiderki do najdłużej panującej kobiety w historii Rosji. Produkcja wykorzystuje tylko wybrane i nieliczne fakty historyczne. Jest to przede wszystkim fikcyjna i satyryczna opowieść o młodej romantycznej dziewczynie, która przybyła do Rosji, aby wejść w zaaranżowane małżeństwo z carem Piotrem.

Nowy serial komediowy o Katarzynie Wielkiej z Elle Fanning w roli głównej! Zobacz zwiastun i sprawdź, kiedy premiera!Zobacz więcej

Mając nadzieję na znalezienie miłości i szczęścia, w ich miejsce odkrywa raczej niebezpieczny, zdeprawowany i zacofany świat, który postanawia zmienić. Jedyne, co musi zrobić, to zabić męża, pokonać kościół, pokrzyżować plany wojsku i przekonać do siebie dwór. Wielka to nowoczesna opowieść o przeszłości - przedstawia wiele ról, które Katarzyna odgrywała przez całe swoje życie jako kochanka, nauczycielka, władczyni, przyjaciółka i wojowniczka.

W rolach głównych wystąpili Elle Fanning (Czarownica) jako caryca Katarzyna i Nicholas Hoult (Mad Max: Na drodze gniewu) jako car Piotr. Na ekranie partnerują im: Phoebe Fox (serial Godzina policyjna), Adam Godley (serial Zapiski młodego lekarza), Gwilym Lee (Bohemian Rhapsody), Charity Wakefield (miniserial Rozważna i romantyczna), Douglas Hodge (serial Dom grozy), Sacha Dhawan (serial Drakula), Sebastian de Souza (serial Rodzina Borgiów), Bayo Gbadamosi oraz Belinda Bromilow. Serial został stworzony, napisany i wyprodukowany przez nominowanego do Oscara Tony'ego McNamarę (scenariusz filmu Faworyta).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×