"Wielka". Nowy serial komediowy o Katarzynie Wielkiej z Elle Fanning w roli głównej! Zobacz zwiastun i sprawdź, kiedy premiera!

"Wielka" to serial komediowy w satyryczny sposób przedstawiający młodość Katarzyny Wielkiej. W rolach głównych w produkcji wstąpili ­Elle Fanning i Nicholas Hoult. Premiera całego serialu odbędzie w HBO GO, a później na antenie HBO.

Multimedia

"Wielka" od 16.05.2020 w HBO GO oraz od 2.06.2020 o godz. 20:10 w HBO - sprawdź program tv

Serial "Wielka" ("The Great") pokazuje drogę, jaką pokonała Katarzyna Wielka od nikomu nieznanej outsiderki do najdłużej panującej kobiety w historii Rosji. Produkcja wykorzystuje tylko wybrane i nieliczne fakty historyczne. Jest to przede wszystkim fikcyjna i satyryczna opowieść o młodej romantycznej dziewczynie, która przybyła do Rosji, aby wejść w zaaranżowane małżeństwo z carem Piotrem. Mając nadzieję na znalezienie miłości i szczęścia, w ich miejsce odkrywa raczej niebezpieczny, zdeprawowany i zacofany świat, który postanawia zmienić. Jedyne, co musi zrobić, to zabić męża, pokonać kościół, pokrzyżować plany wojsku i przeciągnąć sądy na swoją stronę.

Najlepsze zagraniczne seriale komediowe, które warto nadrobić wiosną 2020. Są idealne na poprawę nastroju!Zobacz więcej

"Wielka" to nowoczesna opowieść o przeszłości - przedstawia wiele ról, które Katarzyna odgrywała przez całe swoje życie jako kochanka, nauczycielka, władczyni, przyjaciółka i wojowniczka. W rolach głównych wystąpili Elle Fanning ("Czarownica") jako caryca Katarzyna i Nicholas Hoult ("Mad Max: Na drodze gniewu") jako car Piotr. Na ekranie partnerują im: Phoebe Fox (serial "Godzina policyjna"), Adam Godley (serial "Zapiski młodego lekarza"), Gwilym Lee ("Bohemian Rhapsody"), Charity Wakefield (miniserial "Rozważna i romantyczna"), Douglas Hodge (serial "Dom grozy"), Sacha Dhawan (serial "Drakula"), Sebastian de Souza (serial "Rodzina Borgiów"), Bayo Gbadamosi oraz Belinda Bromilow.

"Wielka" - zwiastun

Serial został stworzony, napisany i wyprodukowany przez nominowanego do Oscara Tony’ego McNamarę (scenariusz filmu "Faworyta"). Obowiązki producentów wykonawczych pełnili: Marian Macgowan, Josh Kesselma i Ron West z ramienia Thruline, Brittany Kahan Ward z Echo Lake, Doug Mankoff i Andrew Spaulding, Elle Fanning, Mark Winemaker oraz Matt Shakman. Serial został wyprodukowany przez spółkę Civic Center Media we współpracy z MRC Television. Serial liczy 10 odcinków.

Wszystko, co powinniście wiedzieć o nowej platformie VOD od HBO! Co w ofercie? Jaka cena? Będzie dostępna w Polsce?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×