wielka pieniawa

Tak wyglądały pokoje kuracjuszy "Sanatorium miłości 4". Tutaj rodziły się przyjaźnie i odbywały dysputy!

"Sanatorium miłości" to jeden z flagowych hitów Telewizji Polskiej. Widzowie mieli szansę oglądać rezydentów tytułowego sanatorium już po raz czwarty. Choć program już się skończył, a obecnie TVP prowadzi casting do 5. edycji, my postanowiliśmy wrócić wspomnieniami do ostatniej edycji. Jak wyglądały pokoje kuracjuszy "Sanatorium miłości 4"? To tutaj rodziły się przyjaźnie i odbywały dysputy!

15.08.2022Sanatorium miłości

Przeczytaj także:

"Sanatorium miłości". Tak seniorzy z 2. edycji bawili się w programie. Tych zdjęć mogliście nie widzieć! Iwona Mazurkiewicz, Barbara Goraj, Władysław Balicki i inni

Uczestnicy "Sanatorium miłości" na każdym kroku udowadniają, że wiek to tylko liczba. Postanowiliśmy przypomnieć, jak bohaterowie 2. edycji bawili się na planie. Tych zdjęć mogliście nie widzieć! Tak Iwona Mazurkiewicz, Barbara Goraj, Władysław Balicki i inni spędzali czas w Ustroniu.

11.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Piotr i Anna rozstali się po finale? Tylko nam mówią, jak jest naprawdę! Wyjątkowy wywiad kuracjuszy [TYLKO U NAS]

Skończyło się "Sanatorium miłości 4". W tym sezonie nie brakowało wielkich emocji, zwłaszcza w finale! Mowa rzecz jasna o zaręczynach Piotra i Anny. Niedługo po emisji ostatniego odcinka zaczęły krążyć plotki, jakoby para nie była już ze sobą. Jak jest naprawdę? Zerwali zaręczyny czy robią jedynie krok w tył? W wyjątkowym wywiadzie dla Telemagazyn.pl seniorzy mówią, jak jest naprawdę!

27.05.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". FINAŁ. Wiemy, kto został Królową Turnusu i Królem Turnusu! Andrzej Rybiński zaśpiewał z seniorami swój hit! "Tylko tutaj może się wydarzyć tyle niespodzianek naraz!"

Finałowy odcinek 4. sezonu programu Marty Manowskiej "Sanatorium miłości" wycisnął łzy nie tylko z oczu widzów. Płakali wszyscy: kuracjusze, Marta Manowska i ekipa! Nie zabrakło też łez radości. Po raz pierwszy w programie byliśmy świadkiem zaręczyn! Piotr wzruszył kuracjuszy przemową, którą zakończył romantycznym pytaniem skierowanym do Anny z Olsztyna. Zobacz, co się wydarzyło podczas finału "Sanatorium miłości 4"!

15.05.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Pierwsze zauroczenia i szaleństwa na parkiecie. Czym kuracjusze zaskoczyli Martę Manowską?

Nowy 4. sezon programu "Sanatorium miłości" już się zaczął i już wzbudza ogromne emocje. Kuracjusze w najnowszym sezonie to wyjątkowe osobowości. Między seniorami zaczyna iskrzyć - na naszych oczach rodzą się pierwsze romanse. Iskry leciały również na parkiecie. Najważniejsze jednak pytanie brzmi: czym kuracjusze tak zaskoczyli Martę Manowską?

23.03.2022Sanatorium miłości

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×